فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

نصب شیرآلات ساختمانی ۱۳۹۶/۷/۳۰

 نصب شیرآلات ساختمانی: در محل شما توسط تکنسین های فنی گلستانی ها فقط با یک تماس به صورت تخصصی و فوری |برای آشنایی شما با انواع شیرآلات و اتصالات این مقاله تنظیم شده است.
شیر:

شیرها وسایلی که برای باز و بسته کردن مسیر، تنظیم دبی و سطح، تنظیم و یا شکستن فشار آب در مدارهای لوله کشی به کار برده می شوند.
تقسیم بندی شیرها از نظر نوع اتصال:

الف: شیرهای دنده ای: این شیرها بوسیله یک وصاله دنده ای نظیر مغزی و یا بوشن به شلکه لوله کشی متصل می گردند.

ب: شیرهای فلنچی: این شیرها بوسیله فلنچ و با به کاربردن واشر برای آب بندی و پیچ و مهره به شبکه لوله کشی متصل می شوند.

ج: شیرهای جوشی: این شیرها بیشتر در صنعت سرماسازی یا برید بکاربرده می شوند و با جوشکاری اکسی استیلن به شبکه لوله کشی متصل می گردند.
تقسیم بندی شیرها از نظر جنس : نصب شیرآلات ساختمانی گلستانی ها

الف: شیربرنجی: این شیرها در مصارف عمومی و صنعتی به کار می روند و جنس آنها از آلیاژ برنج با کیفیت های مختلف از نظر فشار کار ساخته شده به بازار عرضه می گردند. معمولاً این شیرها تا قطر ۴ اینچ تولید می شوند.

ب: شیر چدنی: جنس این شیرها از آلیاژ چدن چکش خوار می باشد و نوع آلیاژ و مرغوبیت چدن آن بستگی به فشار کاری شیر دارد. معمولاً از قطر ۲ اینچ به بالا تولید می شوند.

ج: شیر برنجی با روکش نیکل و کروم: جنس این شیرها از آلیاژ برنج می باشد و برای زیبایی و جلوه بهتر آنها را آبکاری نیکل و کروم می کنند. این شیرها بیشتر در تأسیسات و دستگاه های بهداشتی کاربرد دارند.
تقسیم بندی شیرها از نظر کاربرد:
شیرها از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند:

الف: شیرهای مصرف

ب: شیرهای مسیر
شیرهای مصرف

این شیرها که در تأسیسات بهداشتی به کار می روند همان شیرهایی هستند که بطور روزمره در دستشویی، توالت و غیره بکار برده می شوند و عبارتند از:

    شیر ساده
    شیر مخلوط
    شیر پیسوار
    شیر فشاری

شیر ساده : نصب شیرآلات ساختمانی در لوله کشی مجتمع های تجاری

این شیرها در انواع و اشکال مختلف ساخته می شوند. این شیرها برای شستشوی روی لوازم بهداشتی و یا برداشت آب در محل مناسب نصب می گردند. مهم ترین آنها عبارتند از :

    شیرکرومه دنباله کوتاه
    شیر کرومه دنباله بلند
    شیر برنجی معموملی
    شیربرنجی با سرشلنگی

طرز کار و ساختمان شیر ساده: این شیر از سه قسمت بدنه، دسته و صفحه فلزی تشکیل شده است. در داخل بدنه یک مقر( نشیمنگاه) برای هدایت جریان آب تعبیه شده است که دارای یک طوقه لب تخت(در بعضی موارد مخروطی) می باشد.

جریان آب بوسیله صفحه فلزی که امکان نشستن روی مقر شیر را دارد قطع و وصل می گردد. بدین ترتیب که هنگام بستن شیر با دوران دسته آن پیچ متصل به ساقه شیر حرکت کرده صفحه فلزی را به مقر شیر می چسباند.

در این وضعیت یک واشر لاستیک که معمولاً روی صفحه فلزی را می پوشاند باعث آب بندی کامل می گردد. در هنگام باز کردن شیر حرکت معکوس دسته، پیچ را از صفحه فلزی دور می کند و در نتیجه فشار اب صفحه از مقر جدا شده مجرای آب باز می شود.

    شیر مخلوط:

این شیرها برای مخلوط کردن آب گرم و سرد و رساندن آب به دمای قابل استفاده برای شستشو بکار می روند. این شرها به صورت تو کاسه ای روی دستشویی و یا ظرفشویی قرا می گیرند و به وسیله شیر پیسوار به لوله کشی متصل می گردند.

نوع دیگر این شیرها دیواری هستند که به طور مستقیم به لوله کشی متصل می شوند. طرز کار این شیرها تقریباً مانند شیر ساده است با این تفاوت که آب سرد و گرم پس از عبور از سوپاپ مربوط به خود در محفظه شیر مخلوط و با وسیله لوله کرومی منحنی شکل به خارج هدایت می گردد. دوش ها یه نمونه از شیر مخلوط دیواری هستند که به علم دوش و سر دوش ( آب پاش ) مجهز می باشند.

    شیر پیسوار:

در این شیر یک زاویه ۹۰ درجه بین ورودی و خروجی آب وجود دارد. این شیر معمولاً رابط بین شبکه اصلی لوله کشی و شیرهای سرویس بهداشتی می باشد و جریان آب از شبکه لوله کشی به وسیله این شیر قطع و یا وصل می گردد. این شیر بوسیله مهره های برنجی و یا کرومی با لوله ارتباطی کرومهه یا خرطومی به شیرهای تو کاسه ای وصل می شود.

    شیر فشاری ( فلاش والو)

شیر فشاری وسیله ای است ککه برای تخلیه فاضلاب و شستشوی لوازم بهداشتی به کار می رود. این شیر را روی توالتها و آبریزها نصب می کنند. این شیر بدلیل اینکه کار شستشو را به صرعت انجام می دهد و حجم آن در مقابل مخزنهای شستشو کوچک می باشد در تأسیسات بهداشتی عمومی به کار برده می شود.

اصول کار این شیرها ساده است . و بر اصل برقراری تعادل فشار در طرفین سوپاپ و تنظیم فشار در داخل آن استوار است. این شیرها طوری ساخته شده اند که در مدت زمان کوتاهی می تواننند دوباره مورد استفاده قرار گیرند و در هر زمان تخلیه می توانند حداقل ۶ لیتر آب را تخلیه کنند.

نصب شیرآلات ساختمانی به صورت تضمینی | روش های نصب شیرآلات ساختمانی با توجه به پروژه های مختلف | انجام نصب شیرآلات ساختمانی | انجام نصب شیرآلات ساختمانی مسکونی | نصب شیرآلات ساختمانی تجاری و هتل ها

شرکت همه کاره خدمات لوله کشی ساختمان مسکونی و لوله کشی ساختمان تجاری را ارائه می نماید.

    نصب شیرآلات آب و فاضلاب در محل
    نصاب شیرآلات آب درگرگان
    نصب شیرآلات ساختمانی
    انجام لوله کشی آب با لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان
    انجام لوله کشی فاضلاب با لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان
    انجام لوله کشی آب سرد با لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان
    انجام لوله کشی آب گرم با لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان
    انجام لوله کشی آب و فاضلاب با لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان
    انجام لوله کشی درگرگان با لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان

    تعمیر یخچال پارس
    تعمیر یخچال امرسان
    تعمیر یخچال دوو
    تعمیر یخچال بوش
    تعمیر یخچال هیمالیا

گلستانی ها

کلیه خدمات گلستانی ها برای آسودگی و کم کردن هزینه درب منزل می باشد و احتیاجی نیست که شما از محل کار خود یا منزل خود خارج شوید.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲