فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

سپاه پاسداران امنیت منطقه و مسلمین را تضمین کرده است ۱۳۹۶/۷/۲۴

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی گفت: سپاه پاسداران امنیت منطقه و مسلمین را تضمین کرده و سپاه پاسداران هیچ تهدیدی برای کشورهای دنیا نیست و برای دفاع از همه مسلمانان جهان, خادم مسلمین است.

آخوند محمد امین صفری, در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کلاله درباره اظهارات اخیر ترامپ درباره کشورمان اظهار داشت: سپاه پاسداران نیروهای انقلابی و جان بر کف اسلام هستند که برای بقاء اسلام و نجات مسلمین جان خود را فدا می‌کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی افزود: سپاه امنیت منطقه و مسلمین را تضمین کرده و با توجه به اینکه آمریکا در منطقه به علت وجود سپاه و نیروهای مدافع حرم به اهداف شوم خود نرسیده این یاوه‌گویی‌ها را بیان می‌کند.

آخوند صفری تصریح کرد: ملت ایران چه اهل شیعه و چه اهل سنت پشتیبان ولایت فقیه و سپاه و دیگر ارگان‌ها هستند و وحدت خود را از دست نخواهند داد و از این حرکات و سخنان ترامپ وحشتی به دل ندارند.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی تاکید کرد: آمریکا ادعای آزادی و آزادگی می‌کند, اما در عمل همه ملت‌های مظلوم مانند سوریه, یمن, عراق و دیگر کشورها را به خاک و خون کشیده تا بتواند حاکم کشورها شده و منافع بیشتری در جهان داشته باشد.

آخوند صفری یادآور شد: ماهیت این کشور استکباری برای همه مبرهن و آشکار است و بی‌دینی و بی‌وجدانی خود راثابت کرده و در پی تخریب کشورها است.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی گفت: البته استکبار و صهیونیست می‌دانند که با وجود مقام معظم رهبری, سپاه پاسداران, نیروی نظامی و انتظامی, دولت و مسئولان نمی‌توانند به ایران نزدیک شوند و ملت ایران امتحان خود را در بیش از 30 سال از انقلاب نشان دادند که همواره مطیع رهبر انقلاب هستند.

آخوند صفری اظهار کرد: ما ملت ایران به ویژه اهل سنت ضمن محکوم کردن این حرکت ترامپ, به همه جهانیان اعلام می‌کنیم که تابع رهبر انقلابمان هستیم و هیچ‌گاه از مقاومت و ایستادگی دست برنمی‌داریم و با توجه به آیه قرآن مجید, عاقبت پیروزی نصیب متقین خواهد شد.