تلاش ترامپ بر جدایی دولت و ملت و ادامه سیاست تفرقه‌بنداز است ۱۳۹۶/۷/۲۲

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس گفت: تلاش بیهوده ترامپ بر جدایی ملت, دولت و نظام جمهوری اسلامی, ادامه سیاست نخ نما "تفرقه‌بینداز و حکومت‌کن" است و ملت ایران, فریب شیطان بزرگ را نخواهد خورد و بین ملت, دولت و نظام هیچ فاصله‌ای نبوده و نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, قره‌جه طیار ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره سخنان اخیر ترامپ اظهار داشت: ملت آگاه و سلحشور ایران, فریب شیطان بزرگ را نخواهد خورد, بین ملت, دولت و نظام هیچ فاصله‌ای نبوده و نخواهد بود.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس افزود: سپاه مانند همه ارکان نظام و حتی فراتر از آن, از زیرساخت‌های نظامی و امنیتی و دفاعی ایران محسوب می‌شود و تقابل با سپاه یعنی, عدوات با کشور و ملت بزرگ ایران خواهد بود.

طیار تصریح کرد: اظهارات ضدایرانی ترامپ, رئیس‌جمهور آمریکا, نه تنها گره‌ای از مشکلات بین‌المللی را حل نمی‌کند, بلکه بر وخامت و پیچیده شدن اوضاع بین‌المللی می‌افزاید.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس تاکید کرد: ترامپ با وجود خط و نشان‌های بسیاری که برای ملت و دولت کشیده, جرات خروج از برجام را نداشت و تصمیم نهایی را به کنگره آمریکا سپرد.

طیار یادآور شد: توافق چند جانبه برجام با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد, جنبه بین‌المللی پیدا کرده است, تائید نکردن آن توسط رئیس جمهوری یک کشور, به هیچ وجه مشروعیت و مقبولیت بین‌المللی آن را زیر سئوال نخواهد برد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضع صریح و سریع موگرینی, مبنی بر حمایت تمام قد اروپا از برجام, نقطه عطفی در تثبیت برجام و روابط اتحادیه اروپا و ایران و ایالات متحده آمریکا در 2 جهت کاملا متضاد محسوب می‌شود.

طیار گفت: ما ضمن محکوم‌کردن یاوه‌گویی‌های ترامپ, و دعوت دولتمردان و سناتورهای کنگره آمریکا به واقع‌بینی و درک شرایط حساس منطقه و بین‌المللی, اعلام می‌کنیم که تک‌تک مردم ایران در مقابل دشمنان ایران اسلامی, با همه قوا ایستاده و تا ابد از نام خلیج همیشه فارس دفاع خواهند کرد.