فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تلاش ترامپ بر جدایی دولت و ملت و ادامه سیاست تفرقه‌بنداز است ۱۳۹۶/۷/۲۲

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس گفت: تلاش بیهوده ترامپ بر جدایی ملت, دولت و نظام جمهوری اسلامی, ادامه سیاست نخ نما "تفرقه‌بینداز و حکومت‌کن" است و ملت ایران, فریب شیطان بزرگ را نخواهد خورد و بین ملت, دولت و نظام هیچ فاصله‌ای نبوده و نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, قره‌جه طیار ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره سخنان اخیر ترامپ اظهار داشت: ملت آگاه و سلحشور ایران, فریب شیطان بزرگ را نخواهد خورد, بین ملت, دولت و نظام هیچ فاصله‌ای نبوده و نخواهد بود.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس افزود: سپاه مانند همه ارکان نظام و حتی فراتر از آن, از زیرساخت‌های نظامی و امنیتی و دفاعی ایران محسوب می‌شود و تقابل با سپاه یعنی, عدوات با کشور و ملت بزرگ ایران خواهد بود.

طیار تصریح کرد: اظهارات ضدایرانی ترامپ, رئیس‌جمهور آمریکا, نه تنها گره‌ای از مشکلات بین‌المللی را حل نمی‌کند, بلکه بر وخامت و پیچیده شدن اوضاع بین‌المللی می‌افزاید.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس تاکید کرد: ترامپ با وجود خط و نشان‌های بسیاری که برای ملت و دولت کشیده, جرات خروج از برجام را نداشت و تصمیم نهایی را به کنگره آمریکا سپرد.

طیار یادآور شد: توافق چند جانبه برجام با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد, جنبه بین‌المللی پیدا کرده است, تائید نکردن آن توسط رئیس جمهوری یک کشور, به هیچ وجه مشروعیت و مقبولیت بین‌المللی آن را زیر سئوال نخواهد برد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضع صریح و سریع موگرینی, مبنی بر حمایت تمام قد اروپا از برجام, نقطه عطفی در تثبیت برجام و روابط اتحادیه اروپا و ایران و ایالات متحده آمریکا در 2 جهت کاملا متضاد محسوب می‌شود.

طیار گفت: ما ضمن محکوم‌کردن یاوه‌گویی‌های ترامپ, و دعوت دولتمردان و سناتورهای کنگره آمریکا به واقع‌بینی و درک شرایط حساس منطقه و بین‌المللی, اعلام می‌کنیم که تک‌تک مردم ایران در مقابل دشمنان ایران اسلامی, با همه قوا ایستاده و تا ابد از نام خلیج همیشه فارس دفاع خواهند کرد.