فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

وزیر کشور به استان گلستان سفر می‌کند ۱۳۹۶/۷/۲۲

وزیر کشور برای معرفی استاندار جدید استان گلستان به این استان سفر می‌کند.

علی یازرلو دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر روز دوشنبه این هفته بیست و چهارم مهرماه برای معرفی استاندار جدید استان گلستان وارد گرگان می‌شود.

وی افزود: ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان و حضور در مراسم تودیع و معارفه استاندار گلستان از برنامه‌های سفر وزیر کشور به استان گلستان است.

به گزارش تسنیم با تصویب هیئت دولت سید مناف هاشمی جایگزین حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان می‌شود.

سید مناف هاشمی متولد سال 1346 در ملرد هزارجریب نکا بوده و استاد دانشگاه و سیاستمدار ایرانی است و تحصیلات خود را در مقطع فوق لیسانس در انستیتوی کارولینسکا سوئد در رشتهٔ شهرسازی به پایان رساند و موفق به اخذ گواهینامهٔ دکتری از این دانشگاه شد.

وی پیش از این معاونت توسعه و پشتیبانی و جانشینی وزارت ورزش و جوانان را برعهده داشت.

هاشمی در دوران مدیریت محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران مسئولیت‌هایی مانند معاونت برنامه‌ریزی و توسعهٔ شهری، قائم مقام معاونت خدمات شهری، مدیرکل تشخیص و وصول درآمد را بر دوش داشته است؛ و با روی کار آمدن حسن روحانی به معاونت وزارت ورزش و جوانان منصوب شد و پس از استعفای محمود گودرزی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان شد.

وی در دولت اصلاحات مدیرکل دفتر برنامه و بودجهٔ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بود.

سید مناف هاشمی همچنین برای شرکت در انتخابات شورای شهر تهران از سمت خود در وزارت ورزش و جوانان استعفا داد.