فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

شهردار گرگان در صورت رسیدن به توافق نهایی شنبه انتخاب می‌شود ۱۳۹۶/۷/۲۰

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با تکذیب دعوت شدن برخی اعضای شورای شهر به رستوران برای مذاکره برای انتخاب شهردار، گفت: در صورت رسیدن به نتیجه نهایی شنبه شهردار انتخاب می‌شود اما اگربه نتیجه نرسیدیم از فرصت قانونی خود استفاده می‎کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، فائزه عبداللهی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره روند طولانی انتخاب شهردار و شایعات مطرح شده درباره نشست برخی اعضای شورا با یکی از نامزدهای سمت شهرداری در رستوان اظهار داشت: هیچ یک از اعضای شورای شهر به رستوران برای انتخاب شهردار دعوت نشده است.

وی افزود: تاکنون هیچ یک از اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار به رستورانی دعوت نشده‌اند و شاید اعضای شورا در جایی بوده‌اند و فردی آنجا بدون برنامه قبلی حضور پیدا کرده باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد: ما برای انتخاب شهردار از همه فرصت خود استفاده می‌کنیم و قانون به ما 3 ماه فرصت داده است.

عبداللهی خاطرنشان کرد: در شورای پنجم گرگان، ما هیچ چیز پنهانی نداریم و همه اعضاء با مشورت و همفکری و رای‌گیری تصمیم‌گیری می‌کنیم.

رئیس شورای شهر گرگان تصریح کرد: نحوه انتخاب شهردار در صحن علنی شورا پس از انتخاب هیئت رئیسه به شور گذاشته و تصمیم‌گیری به فراخوان شد و در این مرحله 51 نفر اعلام آمادگی کردند.

عبداللهی افزود: بعد از فراخوان و ارائه مدارک 2 نفر انصراف دادند و 49 نفر باقیمانده مورد مصاحبه قرار گرفتند و در پایان مصاحبه‌ها در صحن علنی شورا رای‌گیری شد و 17 نفر باقیمانده با مراحل مختلف به 4 نفر رسیدیم.

رئیس شورای شهر گرگان درباره دعوت اعضا به رستوران هم تاکید کرد: من مخالفتی با دعوت شدن اعضاء به مکان‎های عمومی ندارم چون این کار غیرقانونی نیست و افراد برای ارائه برنامه‌های خود می توانند در مکان‌های عمومی حضور پیدا کنند.

عبداللهی تصریح کرد: در صورت رسیدن به نتیجه نهایی شنبه شهردار انتخاب می‌شود اما اگربه نتیجه نرسیدیم از فرصت قانونی خود استفاده می‎کنیم.