ماشین باربری گرگان به تهران ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

 

ماشین باربری گرگان به تهران|حمل و نقل و باربر ی درگرگان : شما برای اینکه بتوانید لوازم منزل خود را از شهر خارج کنید احتیاج دارید که با یک باربری معتبر تماس بگیرید و کار جابجایی به آنان بسپارید . برای این کار شما باید یک سری اقدامات لازم را انجام دهید

اقدامات لازم جهت اسباب کشی

برای این امر شما اول باید یک برنامه ریزی برای کار داشته باشید .بدین صورت که اول باید زمان خارج شدن از شهر گرگان را تعیین کنید و بر طبق آن زمان اقدامات لازم را انجام دهید.

بدین صورت که شما کار بسته بندی را آغاز کنید و لوازم اولیه را برای بسته بندی تهیه کنید که این در صورتی است که شما خودتان بسته بندی را انجام می دهید اما اگر هزینه کافی دارید می توانید اول با یک باربری تماس بگیرید و لوازم بسته بندی و کارگران متخصص در این امر را هماهنگ کنید تا در روز معین برای شما بسته بندی کنند.

بسته بندی به چه صورت است

معمولا بسته بندی داخل شهری کار بسیار آسان تر است که در بحث داخل شهری برای شما توضیح داده می شود و اما بسته بندی برای مسافت های طولانی امری سخت تر می باشد .

برای بسته بندی شما باید تعدای کارتن محکم تهیه کنید در اندازه های متفاوت , قیچی برای برش , چسب پهن , ضربه گیر و روزنامه

در بسته بندی لوازم آشپزخانه باید دقت کامل کنید چون اکثر لوازم شکستنی است و اما ضربه گیر بیشتر برای اسپیلت و مبلمان و یا از این اقلام در بسته بندی استفاده می شود.

بعد از بسته بندی لوازم منزل شما به باربری تماس می گیرید و تا کارگران و ماشین مورد نیاز را برای شما هماهنگ کنند.

تشخیص ماشین مناسب

معمولا افراد عادی و صاحب خانه اندازه بار خود را تشخیص نمی دهد که در چه ماشینی جا می شود شما باید روز قبل از حرکت کارگران بارچین را هماهنگ کنید تا بار شما را ببیند و اندازه ماشین مورد نیاز شما را اعلام نماید.

ماشین مناسب کدام است

معمولا برای بار خارج از استان گلستان از ماشین های مسقف استفاده می کنند تا در حین مسیر حرکت باد یا باران لطمه ایی به لوازم نرساند.البته در فصل تابستان از ماشین های چادری هم استفاده می شود به این علت که ارزان تر و هوا آفتابی است و مشکلی پیش نمی آید.

اگر قصد اسباب کشی از گرگان به تهران را دارید با تیم گلستانی ها تماس بگیرید تا تمام شرایط یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما فراهم آوریم .تیم باربری ما دارای انواع ماشین های مسقف , چادری , ترانزیت و ... می باشد.

کارگران متخصص در امر بارچینی و همچنین بسته بندی داریم که به راحتی تمام لوازم شما را بسته بندی می کنند.

خدمات گلستانی ها در زمینه حمل و نقل و باربری در گلستان

  • حمل و نقل و باربری اسباب منزل بین شهری
  • اسباب کشی شهری
  • حمل لوازم سنگین :پیانو ،گاو صندوق و...
  •  کارگر حرفه ایی در زمینه اسباب کشی
  • تریلی های بزرگ و کفی و ترانزیت

جهت درخواست سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09114481870

01732245362