فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

نحوه چیدن بار در زمان اسباب کشی ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

نحوه چیدن بار در زمان اسباب کشی |حمل و نقل و باربر ی درگرگان : یکی از حساس ترین قسمت اسباب کشی نحوه چیدن بار در ماشین باربری می باشد.این قسمت پایان کار اسباب کشی از منزل قدیمی می باشد.شما دیگر با شرکت باربری مورد نظر تماس گرفته اید و نوبت بار خود را اعلام نموده اید و ماشین برای شما ارسال شده است.

نحوه چیدن بار در ماشین باربری| اسباب کشی درگرگان

برای اینکار شما باید از کارگرانی استفاده کنید که در این امر سابقه بالایی داشته باشد و بتوانند به صورت تخصصی برای شما بارچینی را انجام دهند.شما می توانید قبل از اینکه کارگران برسند لیستی تهیه کنید که کدام لوازم در عقب و کدام لوازم جلو باشد تا روند اسباب کشی سریعتر باشد.

ابتدا لوازم سنگین را جابجا می کنیم | باربری درگرگان

این لوازم سنگین حتما باید چند نفری حمل شود که این لوازم مانند بخاری , ماشین لباسشویی , یخچال و ... می باشد.این لوازم باید در انتهای ماشین طوری چیده شود که وزن آنها به طور یکسان در ماشین تقسیم شود و باید در بین آنها پتو و یا پارچههای ضخیم قرار دهیم.

در مرحله دوم لوازم بلند و دارازتر را بارگیری کنید

بعد از اینکه لوازم سنگین چیده شد باید لوازم بلند و دراز را بچینیم مانند تخته های کمد ، مبلمان ها ، رویه های میز ، بخش های جدا شده تخت ها و فرش های لوله شده چیده شود و باید طوری آنها را بچینیم که دچار پارگی نشود و آسیبی به آنها نرسد.

چیدن بار هنگام اسباب کشی در ماشین باربری

بعد از چیدن این لوازم کارتن های کوچک , لوازم ریز و پاش روی لوازم قبلی مرتب چیده شود .و در آخرین مرحله کارتن های کوچک تر را می توان روی آنها قرار داد و مابین آنها از پتو و پارچه های ضخیم پر کنیم.

 نحوه چیدن بار بخصوص زمانی قصد حمل اثاث به شهرستان را دارید اهمیتی ویژه پیدا می کند.درست چیدن بار چندین مزیت بزرگ دارد :

·         در کاهش تعداد رفت و آمد و کاهش هزینه باربری تاثیر مستقیم دارد

·         چیدن صحیح بار در کامیون ، نیسان ، خاور یا ماشین دیگر باعث می شود لوازم آسیب نبیند

·         چیدن درست و اصولی اسباب و اثاثیه ، سرعت خالی کردن بار را نیز افزایش می دهد

خدمات گلستانی ها در زمینه حمل و نقل و باربری در گلستان

  • حمل و نقل و باربری اسباب منزل بین شهری
  • اسباب کشی شهری
  • حمل لوازم سنگین :پیانو ،گاو صندوق و...
  •  کارگر حرفه ایی در زمینه اسباب کشی
  • تریلی های بزرگ و کفی و ترانزیت

جهت درخواست سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09114481870

01732245362