فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

میز تلویزیون ۱۳۹۶/۱۱/۹

 

میز تلویزیون | صنایع چوبی درگرگان:باید به این نکته توجه داشته باشید که میزتلویزیون فقط برای قرار دادن ال سی دی نیست .بلکه برای طراحی داخلی یک نقطه کانونی میباشد و با یک طراحی ساده و ویژه آن را از یکنواختی خارج کنید.حال به سراغ انتخاب میز می رویم.

چگونه یک میز تلویزیون انتخاب کنیم؟

اگر نشیمن و پذیرایی شما یکی می باشد حتما از میزی استفاده کنید که کمد یا کشو داشته باشد تا بتوانیم بعضی از لوازم که ضروری است ولی دوست نداریم در چشم باشد درون آن قراردهیم.

و باید به گونه ای انتخاب کنیم که به عنوان یک عنصر دکوراتیو هم قابل استفاده باشد.چنانچه طول میز ال سی دی بیشتر باشد تلویزیون شما خودنمایی بیشتری دارد و اگر محدودیت فضا نداریم نمونه کشیده تر انتخاب کنید

و اگر چنانچه مستاجر هستید و نمیدانید در منزل بعدی چه نوع دکوراسیون دارید سعی کنید میز شما از طرفین تلویزیون 10 الی 15 سانتی متر بیشتر باشد.

زمانی که در فضای بزرگ‌تر قرار گرفتید، می‌توانید با استفاده از اکسسوری‌هایی در دو طرف میز، طول آن را بیشتر نشان دهید. قرار دادن گلدان یا آباژور، گزینه‌های مناسبی در این قسمت هستند.

نمونه هایی از میز تلویزیون