فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

لامپ ادیسونی, دکوراسیون مدرن ۱۳۹۶/۱۱/۸

لامپ ادیسونی, دکوراسیون مدرن | دکوراسیون داخلی درگرگان : از زمانیکه که اولین لامپ را ادیسون با این طراحی زیبا انجام داده است روشنایی را به منزل ما آورده است.

با آمدن لامپ های کم مصرف جای لامپ های رشته ای کمرنگ شد.یکی از دلایل استفاده نکردن مصرف بالای برق و همچنین تولید گرمای زیادی که داشت.

دلیل استفاده مجدد لامپ رشته ای| خرید روشنایی در گرگان

امروزه برای روشنایی از لامپ های کم مصرف استفاده می کنیم .اما این لامپ ها تولید نور زرد یا همان نورآفتابی را دارند ولی هنوز نتوانسته اند لامپی درست کنند که نور لامپ رشته ای را داشته باشد.

شاید یکی از دلایلی که دوباره لامپ های رشته ای به عرصه دکوراسیون وارد شده اند همین باشد.
امروزه اکثر لوازمی که ما در منزل داریم علاوه بر حالت کاربری که برایش در نظر میگیریم حکم دکوراتیوی هم برای ما دارد.لامپ طرح ادیسونی هم از این قضیه مثتثنی نیست و شاید یک گزینه مناسب برای دکور باشد.

نورپردازی خاص با لامپ های ادیسونی| خرید لوستر درگرگان

پیشنهاد ما به شما برای یک طراحی و نورپردازی زیبا لامپ های ادیسونی می باشد .لامپ های ادیسونی با طراحی جدیدی وارد بازار شده اند بگونه ای که در طراحی حباب علاوه بر رشته های فلزی از نوارهای ال ای دی هم استفاده شده است و این بخاطر کم مصرف بودنش طراحی شده است.
لامپ ادیسونی چند؟

جهت سفارش انواع روشنایی با این شماره تماس بگیرید یا به پیوند زیر مراجعه نمایید

09114481870

برای مشاهده مدل های روشنایی و لوستر اینجا کلیک کنید