فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تزیین شومینه ها برای فصل تابستان ۱۳۹۶/۱۱/۵

تزیین شومینه ها برای فصل تابستان | دکوراسیون داخلی درگرگان :شومینه یکی ازمهمترین  نفطه کانونی در فصل سرما یعنی زمستان هستند.اما مشکل اینجاست که شومینه قابلیت جابجایی زیاد ندارند و در فصل تابستان با آنها چیکار کنیم .چگونه بتوانیم از زیبایی آن در فصل تابستان بدون روشن کردن استفاده کنیم, تا خانه ما بسیار جذاب تر شود.

روش های تغییر کاربری شومینه| خرید شومینه درگرگان

زمان این رسیده است که دستی به سر روی خانه خود بکشید و یک سر و سامانی به او بدهید.با توجه به اینکه شما مدیریت خانه را به عهده دارید باید با برنامه ریزی پیش روید و بخش مالی را با کنترا بیشتری مدیریت کنید.

تابستان فرا رسیده است و مدارس تعطیل شده , مخارجی همچون ثبت نام کلاس تابستانی , مسافرت , استفاده ار کولرها بخاطر گرمای هوا و مخارج اضافی دیگر با آمدن فصل تابستان آغاز میگردد.تا جایی که برای شما مقدور است از پس انداز خود استفاده نکیند .یک دفتر تهیه کنید و تمام مخارج روزانه خود را که مهم است یادداشت کنید و مخارج اضافه ای که بخاطر تغییر فصل به وجود آمده را یادداشت کنید حالا به سراغ تغییر دکوراسیون می رویم.

آوردن فضای سبز به خانه

یکی از بزرگترین مشکلات گیاهان نگهداری ازآنها می باشد و زمانیکه از شومینه برای نگهداری از آنها استفاده کنیم دیگر نگران ریختن برگ آنها در منزل نیستیم و به راحتی میتوان زیر آن را تمیز کرد.برای شروع کار اول باید ببینی در آن مکان نور کافی برای رشد گیاهان وجود دارد و شما باید فاصله گیاهان با دیوار را رعایت کنید.شما می توانید از شومینه های آجری برای گل های پیچک استفاده کنید که جنگ زیبای کوچکی در منزل به وجود می آید.

کلبه چوبی درست کنید

این روش دکور برای کسانی مناسب است که حوصله و یا توان نگهداری از گلها را ندارد .می توانید از چند تکه چوب استفاده کنید و یا به نجاری سری بزنید و سفارش چند قطعه استوانه ای چوبی را بدهید و آنها را مانند یک خانه کوچک جنگلی درست کنید.

از لوازم قدیمی و سنتی کمک بگیرید

داشتن یک دکور سنتی و تمیز در کنج یک خانه ایرانی بسیار امر مهم و خوبی می باشد .حالا شما یک شومینه بدون استفاده در نیمی از سال دارید , بنظر شما بهترین مکان به وجود نیامده است.پس دست بکار شوید و یک دکور سنتی در آن چیدمان کنید.
یه سری به انباری ها بزنیو و به بازارچه های قدیمی بروید و ظروف دکوری قدیمی و سنتی تهیه کنید.می توانید یک قالیچه کوچک با یک گلدان کوچک دکور بسیار زیبایی را به شما بدهد..
ابتکار به خرج دهید

می توانید از ایده های دم دستی خود یک تزئین فوق العاده بدست آورید .یک نمونه استفاده از آیینه است که کار باعث بزرگ شدن فضای اطراف شما می شود.می توانید از یک گلدان که درون آن یک شاخه گل است استفاده کنید ,یک گلدان با یک شاخه گل همیشه جذاب و زیبا است

شومینه را تبدیل به آباژور کنید

می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید و به فروشگاه لوازم روشنایی سری بزنید و بسته به دکور منزلتان روشنایی مورد نظر خود را خریداری کنید.

گلستانی ها

ما مفتخریم که در خدمت مشتریان گرامی هستیم .گلستانی ها با تکیه بر تخصص نیروهای خود در امر تعمیرات و فروش و همچنین جهت تکامل و تداوم موفقیت های خویش با آغوش باز از پیشنهادات شما استقبال می کند و تلاش بر این داریم که فرایند کاری خود را اصلاح نموده و در جهت بهینه سازی آن گام برداریم .هدف اصلی تیم گلستان رضایت مشتریان می باشد .

برای مشاهده مدل های شومینه اینجا کلیلک کنید