فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چرا کاغذ دیواری ۱۳۹۶/۱۱/۴

چرا کاغذ دیواری | دکوراسیون داخلی درگرگان : استفاده از کاغذ دیواری این مزیت را دارد که ما می توانیم از تنوع و ایجاد بافت بیشتری برخوردار باشیم .
 اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید و یا نقل مکان به خانه دیگری کرده اید قبل از اینکه تنها به نقاشی کردن خانه فکر کنید گزینه های دیگری از دیوار پوش ها مانند کاغذ دیواری را بررسی کنید.

اگر شما از رنگ کردن دیگر خسته شده اید و به فکر تنوع در دکوراسیون منزل خود هستید کاغذ دیواری گزینه بسیار مناسبی است.

مزیت استفاده از کاغذ دیواری | خریدکاغذ دیواری درگرگان

با استفاده از کاغذ دیواری می توانید تنوع و طرح های زیادی را در دکوراسیون منزل خود پیاده کنید  به عنوان مثال اگر قصد دارید فضای اتاق خود را کوچکتر به چشم بیاورید کافی است از کاغذ هایی با نوار راه راه عرضی استفاده کنید و همچنین می توانید از کاغذهایی با بافت برای عمق بخشیدن به محیط استفاده کنید.

امروزه با تنوع در طرح , جنس و نمونه کاغذ دیواری راحتر می توان از آن استفاده کرد و دکوراسیون دلخواه خود را در منزل پیاده کرد.اگر می خواهید فضایی آرام و دلنشین داشته باشید از کاغذ های گلدار استفاده کنید و یا چنانچه خونه پرانرژی و جذاب می خواهید می توانید از رنگ های درخشان و شاد مدرن استفاده کرد.

انتخاب طرح مناسب برای دکوراسیون| طراحی داخلی درگرگان

طرح هایی که انتخاب می کنیم باید با توجه به کاربردی بودن اتاق استفاده شود.طرح های گلدار , هندسی هر کدام حس و حالی متفاوت به آن فضا می دهند.

 به عنوان نمونه از طرح هایی شطرنجی برای کف استفاده می کنند این طرح ها حالت سکون را از بین می برد و باعث تحرک می شود پس از این طرح در کف رستوران ها و یا فست فود ها استفاده می شود تا مشتری برای سفارش جذب شود.

اما استفاده کاغذ دیواری در منزل باید به نکاتی دیگری مانند نقطه کانونی و رنگ بندی مبلمان و کفپوش و... توجه شود.

اگر کف اتاق شما ساده و بدون طرح و رنگ است بهتر است شما از کاغذهای گلدار شلوغ استفاده کنید اما چنانچه کف اتاق شما طرحدار و شلوغ است از کاغذ دیواری هایی با طرح ساده و رنگ ملایم استفاده کنید .

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲