فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

کاغذ دیواری مناسب کدوم دیوار ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

کاغذ دیواری مناسب کدوم دیوار | دکوراسیون داخلی در گرگان :هر کدام از نوع کاغذ دیواری در کدوم دیوار خونه استفاده می شود ؟ زمانیکه می واهیم از کاغذ دیواری در دکور استفاده کنیم تنوع رنگ و مدل بسیار زیادی در بازار وجود دارد و ما باید بتوانیم مناسب ترین مدل را انتخاب کنیم.

هر نوع از کاغذ دیواری سبک خاصی دارد مانند رمانتیک،‌کلاسیک و مدرن و...

رنگ کاغذ دیواری ساده باشد| خرید کاغذ دیواری در گلستان

از رنگ های ملایم و ساده معمولا برای فضاهای کوچک استفاده می شود و استفاده از این کاغذ دیواری ها ساده و روشن فضای بزرگ را بی روح و سرد جلوه می کند  استفاده از کاغذ دیواری های ساده مثل مانند صورتی یا سبز برای دیوار های بزرگ استفاده می شوند.اما بعد از مدتی خسته کننده و کسل کننده می باشn.

کاغذ دیواری طرحدار| خرید کاغذ دیواری در گلستان

معمولا برای طرح این کاغذ دیواری از چوب, سنگ و مخمل استفاده می شود .و از نوع طرحدار کاغذ دیواری معمولا برای لابی و یا قسمت هایی از دیوار پذیرایی استفاده می شود.

کاغذ دیواری گلدار
| خرید کاغذ دیواری در گلستان

از این نوع کاغذ دیواری معمولا برای اتاق خواب استفاده می کنند .این نوع کاغذ دیواری ها در عین اینکه زیبا می باشند باعث می شود که محیط گرم و آرام بخش شود .و معمولا از این نوع کاغذ برای نشیمن استفاده می شود .اگر بخواهیم پرده و مبلمان را با هم ست کنیم استفاده از کاغذ دیواری گلدار گزینه مناسبی می باشد.

 

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲