فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ست کردن کاغذ دیواری ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

ست کردن کاغذ دیواری  :یکی از مهمترین نکاتی را که در دکوراسیون داخلی  ما بسیار اهمیت دارد هماهنگی بین لوازم و دکور می باشد. برای ما بسیار مهم است که متریال و سبک دکوراسیونی که می خواهیم با هم هماهنگ باشد.(دکوراسیون داخلی در گرگان)

تناسب دکوراسیون| خرید کاغذ دیواری در گرگان

معمولا رنگ پرده ها و طرح پرده ها با میلمان ست کنیم .و همچنین سعی می کنیم که رنگ پارکت و رنگ کاغذدیواری با هم هماهنگی داشته باشد.که ما شما را راهنمایی می کنیم.

برای هماهنگی مبلمان با کاغذدیواری اول باید رنگ آن را درنظر بگیریم .اگر مبلمان به رنگ قهوه ایی یا کرم باشد رنگ مناسب یا پیشنهادی ما رنگ بژ و طلایی است.

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری| خرید کاغذ دیواری در گرگان

برای مبلمانی که استیل هستند بهتر است کاغذ دیواری به سبک کلاسیک باشد.که زمانی شما برای خرید در خواست سبک کلاسیک انجام دهید.
زمانیکه که مبلمان شما راحتی و اسپورت است با کاغذ دیواری های طرح مدرن بهتر است استفاده شود.
برای فضاهای خاص و مکانی که محل دید بیشتر یا به اصطلاح چشمگیر تر است مانند دیوار پشت تلویزیون معمولا از رنگ تیره استفاده می شود .

ست کردن پرده با لوازم منزل

اگر دوست دارید که پرده شما گلدار باشد شما باید از مبلمان ساده و حتی کاغذ دیواری ساده استفاده کنید و برای تناسب از اکسسوری کوسن از جنس پرده استفاده نمایید تا هماهنگی لازم ایجاد شود.
اگر کاغذ دیواری های شما دارای طرح های هندسی می باشد طرح مورد نظر را روی پارچه مبلی خود پیاده کنید و کوسن هایی بدوزید تا هماهنگی ایجاد شود.
اما زمانی است که کاغذ دیواری های ما تلفیقی می باشد و ما از نوع طرح دار و ساده رنگی استفاده می کنیم که برای ست کردن بهتر از رنگ نوع ساده کاغذ دیواری برای مبلمان استفاده کنیم.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲