فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

نگهداری گیاهان خانگی در زمستان ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

نگهداری گیاهان خانگی در زمستان | دکوراسیون داخلی :بر خلاف تصور همگان گیاهان در منزل و آپارتمان در فصل سرد زمستان دچار مشکل می شود. در این فصل روز ها کوتاهتر است و نور کمتری در طول روز داریم داریم .و علاوه بر این در این فصا با توجه به روشن بودن لوازم گرمایشی ما در منزل با گرمای بیشتری مواجه می شویم که گیاهان با آن گرما رابطه خوبی ندارند پس ما شما را راهنمایی می کنیم در این فصل سرد چگونه از گیاهان خود مراقبت کنیم.|دکوراسیون داخلی در گرگان

برای آب دادن به گیاهان زمان بندی انجام دهید

گیاهان در طول فصل زمستان به علت سردی هوا به آب کمترولی به صورت منظم نیاز دارند.همچنین اگر آبیاری شما زیاد باشد باعث پوسیدگی گیاهان می شود.

برخی از گیاهان آپارتمانی در این فصل رشد کمتری دارند و شما نباید نگران این موضوع باشید .

همانطور که اشاره به میزان دما در منزل کردیم در فصل زمستان میزان رطوبت منزل بسیار کم می شود و سطح خاک زودتر خشک می شود.و ما می توانیم با کمی زیر و رو کردن خاک اطمینان پیدا کنیم که این گیه احتیاج به اب دارد.

گیاهان آپارتمانی رطوبت بیشتری نیاز داردند

در زمستان رطوبت بسیار کم است و در اصطلاح می گوییم هوا خشک است. دمای محیط برای گیاه با انسان متفاوت است .گیاهان آپارتمانی تقریبا 50 درصد به رطوبت نیاز دارد این در در حالی است که دمای منزل ما تقریبا بین 10 تا 20 درصد می باشد.

بهترین روش برای حل این مسئله استفاده از دستگاه بخور می باشد .این دستگاه را در نزدیکی گیاهان روشن می کنند تا بتوانند راحت تر جذب رطوبت انجام دهند .

روش دیگر اسپری کردن آب بر روی برگ گیاهان است که البته باید اطلاعاتی در مورد گیاها خود داشته باشید چون بعضی از گیاهان این کار باعث بیماری می شود.
دمای خانه خود را بخاطر گیاهان دوست داشتنی خود پایین بیاورید

این امر یک موضوع غیر قابل باور است که در بعضی از منازل دمای خانه را بقدری افزایش می دهند و خود لباس تابستانه می پوشند .این دمای بالا اصلا برای گیاهان مناسب نیست .شما می توانید با پوشیدن کمی لباس کلفت تر دمای هوا را پایین بیاورید و در مصرف انرژی هم صرفه جویی کنید.

به این نکته هم توجه کنید که گیاهان را از لوازم گرمایشی دور نگه دارید

به خاطر گیاهان خود به خورشید علاقه مند شوید

در فصل زمستان و سردی گیاهان مراقبت بیشتری دارند احتیاج دارند چون نور خورشید بسیار کم است وهمچنین در بعضی از روز ها هوا ابری است و نور نداریم. که در این صورت ما باید جای گلها را عوض کنیم.

در منزل خود مکانی را پیدا کنید که مدت زمان نور بیشتری در آنجا هست و آن نقطه برای جابجایی گلدان در نظر بگیرید.

به یکباره دست به این اقدام نزنید که گلها دست به قهر خوبی دارند در میان روز اول با صدای بلند و با نوازش با آنها صحبت کنید و سپس جای آن را تغییر دهید و در صورت اینگه گل به آن مکان عدم نارضایتی انجام دادند مکان آن را تغییر و به جای اول خود برگردانید.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲