فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

موکت سنگین بخرم یا سبک؟ ۱۳۹۶/۱۰/۱۶

چه موکتی بخرم بهتره سبک باشه یا سنگین: یکی از اشتباهات که اکثر مردم در زمان خرید موکت دچار آن می شوند خرید موکت سنگین است که بر این باورند که هرچه موکت سنگین تر باشد از کیفیت بالایی برخوردار است.باید در نظر داشته باشید که سنگینی موکت عاملی بر کیفیت آن نمی باشد بلکه بافت موکت است که عامل اصلی کیفیت موکت می باشد.

یکی از دلایل خرید اشتباه نداتستن اطلاعات لازم در مورد موکت و کیفیت آن می باشد.در بعضی موارد فروشندگان نیز باعث خرید اشتباه مشتریان می شوند.زمانیکه وارد فروشگاه می شویم فروشنده جندین نمونه موکت به ما نشان می دهند و ما از بین آنها یه نمونه را با توجه به ظاهر آن انتخاب می کنیم.شما در چنین مواقعی بهتر است از فروشنده بپرسید جنس فیبر موکت از چیست؟

موکت ها با فیبر پشمی

فیبر های پشمی از جمله فیبرهای طبیعی در صنعت ساخت موکت به شمار می روند. موکت های پشمی نرم ترین موکت های در بازار هستند و عمر طولانی دارند. فروشندگان اظهار می کنند موکت ها با فیبر پشمی دوستدار طبیعتند؛ ولی برای خرید این موکت ها باید کمی زیادی پول خرج کنید. البته جنس بیشتر موکت های تولیدی در ایران از فیبرهای نایلونی است. فیبرهای نایلونی انواع مختلفی دارند. به نظر من اگر می خواهید یک موکت پشمی خریداری کنید بهتر است فرش بخرید!

موکت ها با سایر الیاف مصنوعی

الیاف پلی استر و اولفین هم جزء فیبر هایی هستند که در صنعت موکت سازی استفاده می شوند؛ البته فاقد نرمی و دوام بالا هستند . اگر به علت قیمت مناسب قصد خرید یکی از این دو نوع فیبر را داشتید بهتر است موکت با فیبر پلی استرتریسکا خریداری کنید. در برابر الودگی مقاوم هستند و دوام نسبتا خوبی دارند.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲