فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

مردم ولایت مدار گرگان حوادث اخیر در کشور را محکوم کردند ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

گرگان- مردم ولایت مدار شهر گرگان با حضور پرشور خود در تظاهرات مردمی علیه اغتشاشگران و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی شعار سر دادند و حمایت خود را از انقلاب اسلامی اعلام کردند.

خبرگزاری مهر- گروه استان ها: هزاران نفر از مردم مرکز استان گلستان همراه و همگام با مسئولین استانی و شهرستانی برای ارائه پاسخی دندان شکن به عاملان اغتشاشات خیابانی اخیر در کشور صبح چهارشنبه در هوای بارانی به خیابان ها آمدند و انزجار خود را از بدخواهان نظام  و انقلاب اسلامی نشان دادند.

قرار بود این تظاهرات از ساعت ۱۰ صبح از «میدان مازندران» شروع شود، اما جمعیت مشتاق حضور در این راهپیمایی خیلی زودتر از ساعت مقرر در مکان حاضر شدند و شوق و اشتیاق خود را برای اثبات ولایت مداری مردم گرگان و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی اثبات کردند.

جمعیت حاضر در راهپیمایی مختص سن و یا قشر خاصی نبود، از کوچک و بزرگ، پیر و جوان، زن و مرد، مادر و فرزند همه و همه خیس شدن در زیر باران الهی را به جان دل خریدند و با حمل بنرهایی با مضمون «مطیع امر رهبریم» و «ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است» آمدند تا پاسخ کوبنده ای به بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی دهند.

لا به لای جمعیت حرکت می کنم، چشمم به مردی می افتد که همراه با دختر معلولش در تظاهرات شرکت کرده است، دخترک برروی ویلچر نشسته و با یک دستش پرچم جمهوری اسلامی را نگه داشته و با دست دیگرش عکسی از رهبران انقلاب اسلامی.

به سراغ پدرش می روم و علت حضورش را جویا می شوم، اصغری در این رابطه گفت: حوادث اخیر در گرگان و سایر شهرها موجب ناراحتی ام شده و برای دفاع از نظام و انقلابی که خون هزاران شهید پای آن ریخته شده است آمده ام.