فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

هنجارشکنی در قالب تقاضاهای معیشتی مردم پذیرفته نیست ۱۳۹۶/۱۰/۱۰

گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هنجارشکنی برخی در قالب تقاضاهای معیشتی پذیرفته نیست و سبب رنجش و آزردگی خاطر مردم شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در سومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان، اظهار کرد: هنجارشکنی برخی در قالب تقاضاهای معیشتی پذیرفته نیست و سبب رنجش و آزردگی خاطر مردم شده است.

هاشمیان افزود: دشمنانی که چهار دهه در عرصه‌های مختلف ناکام مانده‌اند امروز هم بیکار ننشسته‌ و منتظر صید ماهی از آبی که خود گل‌آلود کرده‌اند، هستند.

وی با تأکید بر این‌که مردم ما همچنان هوشیارند و اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان را نمی‌دهند از خانواده‌ها خواست: هوشیار و مراقب باشند تا دروغ‌پردازی‌هایی که با استفاده از اتفاقات چند روز اخیر شکل می‌گیرد، آرامش آن‌ها را بر هم نزند.

این مقام ارشد قضایی استان از گردانندگان کانال‌های تلگرامی و رسانه‌های استانی هم خواست، مراقب باشند ناخواسته، آب به آسیاب دشمن نریزند.