فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

۵ دستگاه تجهیزات اضطراری به هلال احمر گلستان واگذار شد ۱۳۹۶/۱۰/۴

آزادشهر- مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پنج دستگاه تجهیزات اضطراری به هلال احمر گلستان واگذار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، مراسم تبادل تفاهم‌نامه نگهداری و بهره‌برداری از تجهیزات امدادی مدیریت بحران در شهرداری نوده خاندوز برگزار و اقلام وتجهیزات امدادی مدیریت بحران از طرف استانداری گلستان جهت بهره برداری در حوادث به جمعیت هلال احمر گلستان واگذار شد.

در این جلسه حسین احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان ضمن  اشاره به تاریخ پنج دی، روز ملی ایمنی از حمایت مدیرکل مدیریت بحران استانداری از برنامه های امدادی و عام المنفعه تشکر کرد.

وی بحث آموزش در راستای ارتقای سطح دانش علمی، تخصصی و کسب مهارت را مهم برشمرد و افزود: برگزاری مانورها و ارائه آموزش های همگانی در تمام دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

احمدی با بیان اینکه باید درراستای آموزش های همگانی گام برداریم، اظهار کرد: اولویت اصلی و مهم در ساعات و روزهای اولیه وقوع حادثه در مدیریت بحران حفظ خونسردی است و این عوامل محقق نمی شود مگر با آموزش های تخصصی در تمام زمینه ها از جمله برگزاری مانور سنجش توانایی، ارتقای تجهیزات لجستیکی فنی و سیستم های پیشرفته ارتباطی در زمان بحران، اهمیت و تقویت تیم های تخصصی و زنده یاب سگ های تجسس.

وی با اشاره به عملکرد خوب و قابل اعتماد تیم مدیریت بحران در حادثه معدن زمستان یورت و سیل شرق استان گفت: لازم است در مقوله ایمنی در زلزله ازآموزش های لازم و تامین زیر ساخت به طور تخصصی بهره مند شویم و در این زمینه از دانش روز دنیا عقب نمانیم.

مدیرعامل هلال احمر گلستان اظهار کرد: امیدواریم هلال احمر بتواند با بهره گیری از حمایت های مدیران ارشد و در رأس آن استاندار پرتلاش و نیروهای متخصص داوطلب و مردمی بیشتر از پیش در راه خدمت رسانی به مردم شریف گام بردارد.

درپایان جلسه تفاهم نامه واگذاری پنج دستگاه از تجهیزات واقلام امدادی اضطراری شامل یک دستگاه سیار نانوایی صحرایی، یک دستگاه سیار آشپزخانه صحرایی، یک دستگاه آشپزخانه سیار، یک دستگاه سیار ریموک (خبازخانه) به ارزش (ده میلیارد ریال) تحویل جمعیت هلال احمر شد.