فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ورزش کارگری گلستان بودجه ندارد ۱۳۹۶/۹/۲۳

گرگان – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: ورزش کارگری در گلستان بودجه‌ای از کشور و استان ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید مازندرانی بعدازظهر چهارشنبه در سومین جلسه کارگروه حقوق شهروندی استان گلستان اظهار کرد: ۶ مجموعه ورزشی کارگری در استان گلستان داریم که خدمات رسانی می‌کنند اما کفاف ۴۰۰ هزار کارگر و خانواده‌های آنها را نمی‌دهند.

وی افزود: ورزش کارگری در گلستان هم مغفول واقع شده و هیچ بودجه کشوری و استانی برای آن دیده نشده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان اینکه برای جلوگیری از خروج افراد از مدرسه اقداماتی انجام دادیم، گفت: امسال دو هزار و ۹۰۰ کلاس اولی به مدرسه نرفته بودند که دلیل آن فقر مالی، فقر فرهنگی، معلولیت و مهاجرت بوده است.

مازندرانی تصریح کرد: با اقداماتی که انجام دادیم تعدادی از کلاس اولی‌هایی که نتوانستند به مدرسه بروند را بازگرداندیم تا از آنها حمایت کنیم که البته نیاز به بودجه زیادی دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان هم در این جلسه گفت: در راستای حقوق شهروندی تفاهم نامه‌ای با اداره کل زندان‌های استان داشته‌ایم تا آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهیم.

حجت الاسلام علی اصغر فضیلت افزود: سعی کرده‌ایم تولیداتی در حوزه فرهنگ و هنر داشته باشیم تا در راستای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی فدم برداریم.