فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

همایش «حجاب پژوهی با تاکید قرآن و سنت» در گلستان برگزار می شود ۱۳۹۶/۹/۲۱

گرگان- مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان از برگزاری همایش ملی «حجاب پژوهی با تاکید قرآن و سنت» در گلستان خبر داد و گفت: این همایش با مشارکت طلاب و دانشجویان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اویوب وردانی، عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: بحث عفاف و حجاب یکی از مباحث جدی به شمار می آید که این موضوع امروز در جامعه کمی کم رنگ شده است.

وی حفظ دین مردم و جامعه را از رسالت های حوزه علمیه دانست و افزود: یکی از ضرورت هایی که دین اسلام هم در قرآن و هم در روایات تاکید دارد مسئله عفاف و حجاب است که این موضوع از وظایف اصلی و مهم حوزه های علمیه به شمار می آید که باید در این حوزه تلاش های بسیاری صورت گیرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: در همین راستا همایش ملی «حجاب پژوهی با تاکید قرآن و سنت» در گلستان برگزار می شود که فرا خوان مقاله به سراسر کشور ارسال شده است.

وی تصریح کرد: این همایش با همکاری و مشارکت دانشگاه فرهنگیان خواهران گلستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما و مدیریت حوزه علمیه خواهران برگزار خواهد شد.

وردانی اظهارکرد: امروز با توجه به اینکه دشمن اعتقادات مردم را مورد هدف قرار داده است می طلبد تا اهل قلم در این عرصه ورود پیدا کنند و برای حفظ این فرهنگ دینی و تاکید آن به وظایف خود عمل کنند.

وی تصریح کرد: امروز با تبلیغاتی که از سوی دشمنان اسلام به راه افتاده ممکن است برخی ها حجاب را یک مانع بدانند که این موضوع نیاز به توجه لازم دارد.

وی اظهارکرد: همایش ملی حجاب پژوهی با تاکید قرآن و سنت در روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه در سالن جامعه المصطفی گرگان با مشارکت طلاب و دانشجویان انجام خواهد شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: استفاده از ظرفیت و پتانسیل در جهت علمی و پژوهشی در دانشگاه ها، ترقیب و تشویق طلاب خواهر و ایجاد شور علمی از اهداف برگزاری این همایش خواهد بود.