فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

رویکرد شورای پنجم در گرگان توسعه مشارکت سمن ها است ۱۳۹۶/۹/۲۱

گرگان- رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر گرگان گفت: توسعه مشارکت سمن ها از برنامه های مهم شورای پنجم در گرگان است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابراهیم جرجانی، شامگاه دوشنبه، در دوازدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر گرگان که با حضور سمن ها و انجمن های مردم نهاد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به تخصصی شدن علوم مختلف، ندانستن بسیاری از مسائل، طبیعی است.

وی ادامه داد: کارشناسانی که در سازمان های مردم نهاد به افراد مشاوره می دهند اشخاصی هستند که تخصص خاص خود را دارند.

جرجانی با بیان این که سمن ها در مسائل گوناگون به کمک مسئولان آمده اند، تصریح کرد: آن ها با توانمندی و همراهی که دارند اساس موفقیت امور را شکل می دهند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر گرگان با بیان اینکه غیردولتی بودن یک ویژگی مهم سازمان‌های مردم‌ نهاد است، ادامه داد: از تخصص سمن ها در حد توان در شورای شهر و شهرداری استفاده خواهیم کرد و در کنار آن ها هستیم تا مشکلاتشان مرتفع شود.

جرجانی علت دعوت از سمن ها را نامه مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان عنوان کرد و ادامه داد: رویکرد شورای پنجم شهر گرگان، تقویت و توسعه سازمان‌های مردم‌نهاد است.

وی خاطرنشان کرد: سمن ها و کارشناسان با برنامه های خود یاریگر ما در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی باشند و ما هم از آن ها حمایت خواهیم کرد.