فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برخورد با عاملان حادثه مرگ توله خرس در پارک ملی گلستان ۱۳۹۶/۷/۱۱

سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان گفت: مسئول پارک ملی گلستان درباره مرگ توله خرس اطلاعات غلط به ما داده بود و با عاملان این حادثه برخورد می‌شود.

 به‌نقل از روابط‌عمومی محیط‌زیست گلستان، غلامرضا کریمی درباره مرگ توله خرس در پارک ملی گلستان اظهار داشت: مسئول پارک ملی گلستان درباره مرگ توله خرس اطلاعات غلط به ما داده بود و با عاملان این حادثه برخورد می‌شود.

وی درباره فیلم منتشر شده از برخورد ماموران محیط زیست با خرس در گالیکش تصریح کرد: ما نمی‌دانستیم ضرب و شتمی صورت گرفته و تازه مطلع شده‌ایم.

سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان افزود: این بی‌اطلاعی ما نیز به علت اطلاعات غلطی بوده که از سوی مسئول پارک ملی گلستان به اداره کل محیط زیست استان داده شده و در این باره  با وی و عاملان این حادثه پس از تکمیل بررسی‌ها، حتما برخورد خواهد شد.

کریمی گفت: براساس موضوعی که ما اطلاع داشتیم، سرنگ بی‌هوشی با هماهنگی تلفنی با کارشناس دامپزشکی به سمت توله خرس شلیک شده و پس از انتقال به دامپزشکی کلاله‌شهر مجاور این پارک، جانش را از دست می‌دهد.

وی افزود: با وجود فیلمی که از این حادثه منتشر شده نمی‌توان تائید کرد که خرس در همان منطقه که ضرب و شتم صورت گرفته کشته نشده باشد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم