طرح زمستانه پلیس گلستان آغاز شد ۱۳۹۶/۹/۲۰

گرگان - طرح زمستانه پلیس گلستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طرح زمستانه پلیس گلستان صبح دوشنبه همزمان با سراسر کشور با اجرای رزمایش یگان‌های عمل کننده و دستگاه‌های مربوطه در محل فرماندهی انتظامی استان آغاز شد.

طرح زمستانه پلیس به مدت سه ماه از ۲۰ آذر تا ۲۰ اسفند در جاده‌های استان گلستان اجرا می‌شود و پلیس در طول اجرای این طرح تجهیزات خاص و یگان‌های گشتی خود را در مناطق کوهستانی و برفگیر تقویت خواهد کرد.

در این مدت سه ماهه تمامی دستگاه‌های مربوطه امکانات و تجهیزات خود تقویت می کنند و ۷۸ تیم پلیس راه، ۳۶ تیم پلیس راهور، ۴۰ تیم راهداری، ۲۶ تیم هلال احمر و ۴۲ پایگاه اورژانس در این طرح مشارکت دارند.

فرمانده انتظامی گلستان در افتتاح طرح زمستانه پلیس گفت: ترافیک فصل مهم توسعه بوده و نقش تصادفات در مرگ و میر موجب اهمیت دوچندان آن می شود.

سردار علی اکبر جاویدان افزود: طرح زمستانه پلیس یکی از طرح های ویژه سازمان های دخیل در ترافیک بوده و نیاز است تا هر سازمانی کار خود را به خوبی انجام دهد و با مردم تعامل داشته باشند.

وی ادامه داد: متاسفانه آمار تصادفات و مرگ و میر در جاده ها بسیار زیاد است که بیشترین کشته شدگان مربوط به نیروی کار جامعه هستند.