فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

طرح زمستانه پلیس گلستان آغاز شد ۱۳۹۶/۹/۲۰

گرگان - طرح زمستانه پلیس گلستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طرح زمستانه پلیس گلستان صبح دوشنبه همزمان با سراسر کشور با اجرای رزمایش یگان‌های عمل کننده و دستگاه‌های مربوطه در محل فرماندهی انتظامی استان آغاز شد.

طرح زمستانه پلیس به مدت سه ماه از ۲۰ آذر تا ۲۰ اسفند در جاده‌های استان گلستان اجرا می‌شود و پلیس در طول اجرای این طرح تجهیزات خاص و یگان‌های گشتی خود را در مناطق کوهستانی و برفگیر تقویت خواهد کرد.

در این مدت سه ماهه تمامی دستگاه‌های مربوطه امکانات و تجهیزات خود تقویت می کنند و ۷۸ تیم پلیس راه، ۳۶ تیم پلیس راهور، ۴۰ تیم راهداری، ۲۶ تیم هلال احمر و ۴۲ پایگاه اورژانس در این طرح مشارکت دارند.

فرمانده انتظامی گلستان در افتتاح طرح زمستانه پلیس گفت: ترافیک فصل مهم توسعه بوده و نقش تصادفات در مرگ و میر موجب اهمیت دوچندان آن می شود.

سردار علی اکبر جاویدان افزود: طرح زمستانه پلیس یکی از طرح های ویژه سازمان های دخیل در ترافیک بوده و نیاز است تا هر سازمانی کار خود را به خوبی انجام دهد و با مردم تعامل داشته باشند.

وی ادامه داد: متاسفانه آمار تصادفات و مرگ و میر در جاده ها بسیار زیاد است که بیشترین کشته شدگان مربوط به نیروی کار جامعه هستند.