فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برترین و زیباترین سوئیت های جهان ۱۳۹۶/۹/۱۸

سوئیتی برای همراهی با عشقتان|اجاره سوئیت درگرگان
هتل آلفینا گاستاد ، سوئیت پاناروما ، سوئیس ۴۰۰ متر مربع ، شبی ۱۱ هزار دلار

هتل آلفینا گاستاد ، هرساله با سوئیت های رویایی خود ، میزبان بسیاری از میلیاردرهای جهان است ، در این هتل ، چیزی که معنا ندارد پول است ! یعنی باید اصلا به  گرانی فکر نکنید ، چرا که اگر بدانید باید شبی ۳۵ میلیون تومان پول برای اقامت بدهید ، ممکن است سرتان سوت بکشد !
سوئیتی برای مهمانی های به یاد ماندنی|اجاره سوئیت درگرگان
مکزیک ، نئو والارتا ، سوئیت راک استار ، ۲۷۵ متر ، شبی ۲۶۰۰ دلار

این سوئیت برای علاقه مندان به موسیقی و مهمانی طراحی شده است . در این سوئیت شما می توانید لحظاتی فوق العاده را برای خود رقم بزنید ، نکته ای که در این سوئیت بیش تر مشاهده می شود ، استفاده از نور مخفی ها و زیبایی فضای داخل سوئیت هست که باعث می شود زیبایی خیره کننده ای به این سوئیت بخشیده شود.
در طراحی این سوئیت در نقاط مخفی سوئیت ، پخش کننده های صوتی به شکلی حرفه ای گذاشته شده اند و پس از پخش آهنگ می توانید با استفاده از آخرین تکنولوژی های صوتی از آهنگ مورد علاقه خود لذت ببرید .

سوئیتی برای بلند پروازان|اجاره سوئیت درگرگان
هند ، کارناتاکا ، سوئیت پیساک ، ۴۷۰ متر مربع ، شبی ۱۰۰۰۰ دلار

اگر شما از دسته کسانی هستید که همواره رویای این را در سر دارند که در آینده به موفقیت برسند و از قانون جذب استفاده کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم که از این سوئیت هرگز فراموش نکنید ، این سوئیت ۴۷۰ متری دارای محل خاصی برای هلیکوپتر شخصی است که شما می توانید در مدتی که برنجتان دم می کشد ، با هلیکوپتر خود بر فراز هند پرواز کنید .
بسیاری از مدیر عاملان و سرمایه گذران امریکای و اروپایی که ثروت کلانی دارند ، آخر هفته خود را در چنین سوئیت هایی سپری می کنند
البته از استخر مجلل آن نیز فراموش نکنیم ، پس از برگشت با هلیکوپتر خود می توانید برای رفع خستگی در استخری که در این سوئیت تعبیه شده است ، کمی استراحت کنید .

سوئیتی برای عاشقان آب|اجاره سوئیت درگرگان
مالدیو ، اتاق اقیانوس ، ۳۰۰ متر ، شبی ۹۰۰۰ دلار

بسیاری عاشق آب و دریا هستند ، اما وقتی به دریای شمال کشور می روند ، چیزی جز کثیفی و بیماری نصیبشان نمی شود . علت این هم این است که بسیاری از دریا ، به عنوان محلی برای ریختن زباله وفاضلاب استفاده می کنند.
در این سوئیت نسبتا گران قیمت ، سعی شده است که در هر اتاق و هرفضای سوئیت ، از حوضچه هایی با آب بسیار تمیز استفاده شود . شما در این مکان ها می توانید به سادگی در هر حوضچه که خواستید بنشینید و استراحت کنید و حالتی دو زیست در آب و خشکی بگیرید.

چرا گلستانی ها:

  • ارائه دهنده خدمات اجاره سوئیت و آپارتمان به صورت روزانه و هفتگی
  • بهترین خدمات اجاره سوئیت
  • انتخاب سوئیت یا ویلا و..از شما و ارائه خدمت به مسافرین عزیز با ما
  • سوئیت های ما قیمت های متنوعی دارد تا هزینه سنگین سفر شما را بکاهد
  • هدف ما اقامتی دلنشین و خاطره انگیز برای شما همراه با صرفه جویی در هزینه هاست.
  • دیگر نگران محل استراحت در گرگان نباشید فقط از مناطق دیدنی استان لذت ببرید.
  • سوئیت های ما در مکان درست و با قیمت های متفاوت می باشد.

 

جهت مشاهده تمامی سوییت های موجود ، اینجا را کلیک نمایید.