فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

محور اصلی خوش‌ییلاق به استان سمنان سفیدپوش شد ۱۳۹۶/۹/۱۱

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان آزادشهر گفت: بارش برف در گردنه خوش ییلاق از عصر روز گذشته مجددا آغاز شده که جاده خوش ییلاق به استان سمنان را سفیدپوش کرده و برای تردد در این مسیر استفاده از زنجیرچرخ الزامی است.

سید حبیب‌الله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آزادشهر اظهار داشت: شب گذشته تصادفی در جاده خوش ییلاق صورت گرفت که 3 کشته و 3 زخمی در پی داشت, اما این تصادف در حوزه استحفاظی شاهرود انجام شده و راننده وسیله نقلیه ساکن آزادشهر هستند.

مدیر راهداری و حمل و نقل شهرستان آزادشهر افزود: بارش برف بیشتر از روستای تیل آباد, واقع در پلیس راه تیل آباد تا گردنه راهدارخانه شماره 2 باریده است و بیشترین مشکلات در این مسیر را وسایل نقلیه سنگین ایجاد می‌کنند.

حسینی ضمن تاکید بر استفاده از زنجیرچرخ در این مسیر تصریح کرد: عموما وسایل نقلیه سنگین, وسیله خود را به زنجیر چرخ مجهز نمی‌کنند و این امر سبب می‌شود تا در تردد در این مسیر به علت, ترافیک ایجاد شده کند شود.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آزادشهر تاکید کرد: سیل در مردادماه سال جاری خساراتی را به این جاده وارد کرده و ما توانستیم جاده را پاکسازی کنیم, اما در مواقع حساس مانند بارش برف و باران, تاکید می‌شود که رانندگان احتیاط‌های لازم را داشته باشند.

حسینی گفت: در حال حاضر تردد در این مسیر روان و جاری است, اما با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی امکان بارش مجدد برف وجود دارد, بنابراین توصیه می‌شود از سفرها و ترددهای غیرضروری در این مسیر جلوگیری شود.