فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

وقوع ۴۸ مورد کودک آزاری در گلستان ۱۳۹۶/۹/۹

گرگان - مدیرکل بهزیستی گلستان از وقوع ۴۸ مورد کودک آزاری در گلستان خبر داد و گفت: در این زمینه ۲۸ مورد مداخله داشتیم که ۲۰ کودک به دلیل بد سرپرستی خانواده به بهزیستی تحویل داده شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم غفاری، شامگاه چهارشنبه در سومین کار گروه تخصصی بانوان و خانواده گلستان با اشاره به اینکه تا کنون اقدامات خوبی در حوزه فرزند خواندگی صورت گرفته، اظهار کرد: در حال حاضر ۷۹ پرونده کودکان غیر قانونی در استان شناسایی شده که از این تعداد ۵۷ پرونده اخیرا شناسایی شده است.

مدیرکل بهزیستی استان گلستان گفت: از این تعداد پرونده ۹ مورد برای حکم فرزندخواندگی به دادگاه معرفی شده که دو مورد آن انجام شده است.

وی از ۴۸ مورد کودک آزاری در هشت ماه نخست امسال خبر داد و تصریح کرد:  ۲۸ مورد مداخله داشتیم و ۲۰ مورد به علت بد سرپرستی و نبود شرایط برگشت به خانواده در سازمان بهزیستی نگهداری می شوند.

غفاری با بیان اینکه ۱۸ خانواده کودک خود را بعد از تولد در بیمارستان ها رها کردند، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون ۴۵ کودک بی سرپرست،  بد سرپرست و رها شده در خیابان ها و بیمارستان ها را پذیرش کردیم.

وی افزود: با توجه به اینکه کل پذیرش شیرخوارگان توسط بهزیستی استان در سال گذشته ۳۰ مورد بوده است اما این آمار در هشت ماه نخست امسال به ۳۳ مورد رسیده که پیش بینی می شود این تعداد تا پایان سال به ۵۰ مورد برسد.