فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

طعم رنگ ها طوسی در اتاق غذاخوری ۱۳۹۶/۹/۹

طعم رنگ ها طوسی در اتاق غذاخوری :بارها و بارها دیده شده که صاحب خونه ها به دلیل استفاده از رنگ هایی همچون سفید یا بژ در دکوراسیون اتاق غذاخوری به عنوان رنگ اصلی شکست خورده اند.

در حقیقت انتخاب و استفاده از رنگ های خنثی و تا این حد روشن برای دکوراسیون اتاق غذاخوری یک ریشک بزرگ است و به همین دلیل توصیه نمیشود.

از طرفی اگر شما نیز از طرفداران پروپاقرص رنگ های خنثی هستید و قلبا تمایل دارید برای دکوراسیون اتاق غذاخوری خود از یک رنگ خنثی استفاده کنید،ما به شما رنگ طوسی را پیشنهاد می کنیم.

استفاده از یک تناژ نه چندان روشن و نه چندان تیره از رنگ طوسی،بسیار جذاب و باوقار و شیک است و کنار رنگ های دیگر احساس و جلوه ایی چشم نواز می آفریند.
تناژ تیره و دودی رنگ طوسی جلوه ای بسیار شیک و باشکوه دارد و جهت کاربری بسیار وسوسه انگیز است.اما از لحاظ تیره بودنش،بیم آن می رود که سبب تیرگی و خفه شدن فضا می گردد.

برای تعدیل جلوه باید آن را با حجم زیادی رنگ سفید همراه کنید.همچنین نورپردازی غنی و کاملی برای محیط در نظر بگیرید.


هر چه میزان استفاده از چوب در دکوراسیون بیشتر باشد،اتاق غذاخوری طوسی روشن شما گرم تر و دوست داشتنی تر خواهد بود.
در اتاق غذاخوری همنشینی زیبای طوسی و سفید است.یکی از نکات مهمی که وجوددارد استفاده از پنجره های بدون پوشش و راهیابی حداکثر نور طبیعی به داخل و همچنین رنگ آمیزی فریم بلند و مرتفع پنجره به رنگ سفید است.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲