فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

اسکواش گلستان در بخش داوری فعال تر شود ۱۳۹۶/۹/۸

گرگان – رئیس کمیته داوران فدراسیون اسکواش گفت: اسکواش گلستان همانطور که در بخش های مختلف جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور دارد در بخش داوری نیز باید فعال تر شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مختاری شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری مسابقات اسکواش «کلوز ستلایت» در گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اسکواش گلستان در دهه اخیر روند رو به رشدی را طی کرده و هم در بخش قهرمانی و هم در بخش همگانی در هردو بخش پسران و دختران فعال بوده است.

مختاری افزود: امیدوارم همانطور که در همه زمینه ها اسکواش استان پیشرفت داشته است در بخش داوری هم فعال تر و جزو قطب های داوری اسکواش کشور شوند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات کلوز ستلایت در گرگان بیان کرد: خوشحالم که برای دومین سال پیاپی شهر گرگان میزبانی را برعهده دارد و امیدوارم این مسابقات در تقویم فدراسیون ثبت و همه ساله در این شهر برگزار شود.

رئیس کمیته داوران فدراسیون اسکواش بیان کرد: در مسابقات پیش رو، سه داور ملی از فدراسیون و سه داور از گلستان کار قضاوت را برعهده دارند.

مختاری به برنامه بازی ها اشاره و اظهار کرد: تمام بهترین بازیکنان اسکواش ایران در این مسابقات حضور دارند و از فردا در جدول اصلی به رقابت می پردازند و اینکه چه کسی قهرمان می شود قابل پیش بینی نیست.

وی همچنین در خصوص جوایز افراد برتر مسابقه بیان کرد: در مجموع مبلغ یک هزار دلار جایزه تعیین شده که به ترتیب نفر اول مبلغ ۵۰۰ دلار، نفر دوم ۲۵۰ دلار و نفرات سوم مشترک هرکدام ۱۲۵ دلار جایزه دریافت می کنند.

وی در مورد وضعیت داوری اسکواش در کشور گفت: ۳۲ داور فعال در اسکواش حضور دارند و امسال توانسته ایم برای نخستین بار یک داور آسیایی داشته باشیم و تلاش می کنیم تا پایان سال تعداد آن ها را افزایش دهیم.

لازم به ذکر است، مسابقات کلوز ستلایت اسکواش با رنکینگ بین المللی با عنوان جام «ندای سلامتی و شادابی» با حضور برترین اسکواش بازان کشور از فردا (چهارشنبه) در گرگان آغاز می شود و تا جمعه ادامه دارد.