فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

۱۵۶ پروژه محوری استان گلستان به ۶۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد ۱۳۹۶/۹/۷

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان گفت: هم‌اکنون استان گلستان ۱۵۶ طرح و پروژه مهم و محوری دارد که تکمیل و بهره‌برداری از آنها به ۶۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، داوود طبرسا ظهر امروز در همایش سراسری معاونین نظارت مالی و روسای خزانه معین استان‌ها اظهار داشت: ششمین همایش سراسری معاونین نظارت مالی و روسای خزانه معین استان‌ها به مدت 2 روز با حضور رئیس خزانه‌داری کشور در گرگان برگزار می‌شود.

وی افزود: هم‌اکنون استان گلستان با نرخ بیکاری 13.6 ، تورم 10.7 و قرار داشتن در رتبه بیست و یکم استان‌های کشور در تولید ناخالص ملی شرایط مناسبی ندارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان اظهار کرد : لازم است همت و تلاش‌ها برای کاهش این مشکلات و رسیدن به حد مطلوب پیشرفت، توسعه و ارتقای شاخص‌های درآمدی و اقتصادی در استان گلستان بیشتر شود.

طبرسا تصرح کرد: هم‌اکنون استان گلستان 156 طرح و پروژه مهم و محوری دارد که تکمیل و  بهره‌برداری از آنها به 65 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان اظهار داشت: تاکنون چندین طرح بزرگ زیرساختی و زیربنایی استان با جذب سرمایه‌های بخش خصوصی اجرا شد اما این تعداد اندک بوده و لازم است تا بیشتر شود.