فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

فقط ۵ درصد اعتبار تکمیل طرح های گلستان محقق شده است ۱۳۹۶/۹/۷

گرگان - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان گفت: برای اجرای پروژه های امسال پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان نیازمندیم که تا کنون فقط پنج درصد آن محقق شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، داوود طبرسا ظهر سه شنبه در ششمین همایش سراسری معاونین نظارت مالی و روسای خزانه معین استان ها، اظهار کرد: آمار استان گلستان با نرخ بیکاری ۱۳.۶ درصد، تورم ۱۰.۷ و رتبه ۲۱ در تولید ناخالص، مسئولیت تمام مدیران و فعالان اقتصادی را سخت می کند.

وی افزود: میانگین درآمد سرانه در استان هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که نصف میانگین درآمد سرانه کشور است و ارتقای این درآمد نیازمند همت و تلاش تمام مسئولان است.

طبرسا با بیان این که گلستان ۱۵۶ پروژه مهم و محوری نیمه تمام دارد و برای تکمیل آن ها به ۶۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، تصریح کرد: این طرح ها بر اساس زمان بندی باید بین یک تا سه سال آینده به بهره برداری برسد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان افزود: برای اجرای پروژه های امسال پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان نیازمندیم که تاکنون پنج درصد آن محقق شده است.

طبرسا اظهارکرد: تاکنون چند طرح بزرگ زیرساختی و زیربنایی استان با جذب سرمایه های بخش خصوصی اجرا شد که لازم است این طرح ها افزایش یابد و روی آوردن به شیوه های نوین جذب تسهیلات و اعتبارات نیز گام مهمی برای رسیدن به توسعه است.