فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ترکیب رنگ آبی در ۲۸ پالت، آبی شما کدام است ۱۳۹۶/۹/۵

ترکیب رنگ آبی در ۲۸ پالت، آبی شما کدام است :دنیای رنگ ها گستره وسیع و بی نهایتی دارد و هر چقدر هم که فکر کنیم با روانشانی رنگ، ترکیب رنگ و به طور کلی رنگ شناسی در معماری داخلی آشنایی داریم سخت در اشتباه هستیم.

با خواندن کتاب the colour scheme به نویسندگی خانم آنا استارمر (anna starmer) بیش تر به حقیقت این موضوع پی می بریم. این نویسنده خوش ذوق در کتاب خود ۲۰۰ پالت رنگی الهام بخش و ترکیبات آن را برای طراحان داخلی و علاقه مندان به دکوراسیون بررسی کرده است و در کنار هر رنگ مشخصات و توضیخات کاملی در اختیارمان می گذارد که ما را در خلق فضای دلخواهمان کمک می کند.

این پالت های رنگی شامل رنگ های : صورتی، قرمز، نارنجی و قهوه ای، زرد، سبز ، آبی، بنفش، رنگ های خنثی و خاکستری هستند.
این موضوع بسیار قابل توجه است که ما نزدیک به ۲۸ پالت رنگ آبی داریم و رنگ آبی نیلی، رنگی که در زمینه تصویر وجود دارد، رنگ مورد بحث این مطلب است. این رنگ به عنوان معدن باستانی در رنگ ها شناخته می شود زیرا  قدیمی ترین رنگ بوده و ریشه هایش به شرق دور باز می گردد. از آن زمان نماد مفاهیم عمیق و عجیب و غریب بوده است.

- آبی نیلی (indigo blue)

    رنگ شماره ۱ و ۲
رنگ شماره ۱ و ۲ برای ایجاد کنتراست و تضاد با رنگ اصلی به کار می روند. به طور مثال می توانیم آن ها را برای رنگ کردن دیوار کناری با آبی نیلی و یا پارچه مبلمان و سایر وسایل استفاده کنیم. در مورد رنگ آبی نیلی بهتر است این رنگ را به عنوان رنگ اصلی در فضا نگه داریم و با رنگ های طبیعی مانند قرمز خاک رسی(۱) و آبی لاجوردی (۲) ترکیب کنیم.


    رنگ شماره ۳

تیره ترین و به اصطلاح خانم استارمر، تاریک ترین آبی را برای وسایل خانه و سطوحی چرمی استفاده کنید که در ترکیب با آبی نیلی ما می تواند هم نشینی خوبی داشته باشد.

    رنگ شماره ۴
زرد طلایی بهترین ترکیب برای آبی نیلی است. شما می توانید این رنگ را در چهارچوب آینه، قاب عکس، دورتادور جعبه های چوبی ، تزیینات و حتی شمعدانی های روی میز ناهارخوری به کار بگیرید.به طور کلی رنگ های شماره ۳ و ۴ رنگ های برجسته ای هستند که به میزان خیلی کم و محدود در ترکیب با رنگ اصلی به کار می روند، اما با همین محدود بودن کامل کننده طراحی هستند.

    رنگ شماره ۵

در سمت چپ تصویر سه رنگ به صورت عمودی با عنوان شماره ۵ قرار داده شده و در بالای تصویر نیز به شکل دایره ای دیده می شوند. این رنگ ها تنالیته های دیگری از رنگ اصلی هستند و اگر شما احساس کردید با رنگ اصلی ارتباط برقرار نمی کنید و یا برای فضای شما مناسب نیست، می توانید یکی از آن ها را انتخاب و با همین ترکیبات رنگی استفاده کنید.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲