فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برای پیروزی مقابل ایران باید در کار گروهی بهتر باشیم ۱۳۹۶/۹/۴

گرگان – سرمربی تیم ملی کبدی زنان ژاپن گفت: برای پیروزی مقابل تیم ملی کبدی بانوان ایران باید در کار گروهی بهتر عمل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، آیا آئوکی ظهر شنبه پس از پیروزی قاطعانه مقابل تیم پاکستان در دومین روز مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هیچ شناختی از تیم پاکستان نداشتیم و در این دیدار بسیار قوی‌تر و بهتر عمل کردیم تا دومین پیروزی خود را کسب کنیم.

وی در خصوص دیدار بعدی مقابل ایران گفت: ایران تیم بسیار قدرتمندی است و باید با آمادگی کامل به مصاف این تیم برویم و در کار گروهی بهتر عمل کنیم.

آئوکی در خصوص عملکرد بهتر تیم ملی کبدی زنان ژاپن نسبت به تیم مردان این کشور، تصریح کرد: بله ما عملکرد بهتری نسبت به تیم مردان داشتیم اما برای تشویق تیم کشورمان در سالن مسابقات حضور یافتیم.

وی ادامه داد: امیدواریم بهترین نتیجه را در این رقابت‌ها بگیریم و تیم‌مان در مسیر پیشرفت قرار بگیرد.

لازم به ذکر است؛ در گروه یک تیم های هند، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و چین تایپه و در گروه دو تیم های ایران، ژاپن، سری لانکا، عراق و پاکستان حضور دارند.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان در حال برگزاری است.