فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

سایت کبدی ۲۰۱۷ و کمیته مردمی مسابقات رسمیت ندارد ۱۳۹۶/۹/۴

گرگان - رئیس کمیته اطلاع رسانی مسابقات کبدی قهرمانی آسیا گفت: سایت کبدی ۲۰۱۷ و کمیته مردمی برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان هیچ رسمیتی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، گلی ساوری بعدازظهر شنبه با اشاره به فعالیت سایت کبدی ۲۰۱۷ و تشکیل کمیته مردمی برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان، اظهار کرد: ستاد برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان به هیچ عنوان کمیته مردمی تشکیل نداده و فعالیت آن رسمیت ندارد.

وی افزود: همچنین فعالیت سایت کبدی ۲۰۱۷ رسمیت ندارد و تمام اخبار و اطلاعات مسابقات تنها از طریق خبرگزاری‌های رسمی کشور و پایگاه اطلاع ‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان منتشر می‌شود.

ساوری تصریح کرد: سایت رسمی فدراسیون کبدی هم در این مسابقات اقدام به اطلاع ‌رسانی می‌کند و هیچ سایت دیگری از نظر کمیته برگزاری مسابقات اجازه فعالیت نداشته و اخبار آن از نظر برگزار کنندگان مسابقات رسمیت ندارد.

وی ادامه داد: ما با پیام‌های رسمی در شبکه‌های اجتماعی هم این موضوع را اطلاع‌ رسانی کرده‌ایم که سایت کبدی ۲۰۱۷ رسمیت ندارد.

ساوری بیان کرد: تلاش خبرنگاران گلستانی قابل تحسین است و خوشبختانه خبرنگاران استان توانمندی و و حرفه‌ای بودن خود در حوزه ورزش را در این مسابقات نشان دادند.

وی یادآور شد: کمیته برگزاری مسابقات برای پوشش خبری این مسابقات هیچ قرارداد کاری را با هیچ رسانه و یا مجموعه خبری منعقد نکرده و تمام اقدامات خبری با استفاده از توان و ظرفیت همکاران در اداره کل ورزش و جوانان و خبرنگاران خبرگزاری‌های رسمی کشور در حال انجام است.