فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

۲۱ مورد آتش‌سوزی در جنگل‌های استان گلستان رخ داد ۱۳۹۶/۹/۱

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: از دیروز تاکنون ۲۱ مورد آتش‌سوزی در بخش‌هایی از جنگل‌های استان گلستان رخ داده که تاکنون ۱۶ مورد آن مهار شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، ابوطالب قزلسفلو ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل‌های گلستان، با اشاره به تلاش‌ها برای مهار آتش در بخش‌هایی از جنگل‌ها اظهار داشت: آتش سوزی در بخش‌هایی از جنگل جعفرآباد گرگان، 3 نقطه از ارتفاعات ویرو و دزدک شهرستان رامیان و منطقه جنگلی تنگراه شهرستان گالیکش با تلاش نیروهای امدادی و مردمی در حال مهار است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان تصریح کرد: آتش‌سوزی از عصر دیروز در این مناطق جنگلی آغاز شده و پس از اطلاع از حادثه تاکنون نیروهای آتش نشانی، بسیج، سپاه، هلال احمر، منابع طبیعی و نیروهای مردمی مشغول اطفاء آتش هستند.

وی افزود: به علت دسترسی سخت به ارتفاعات جنگل جعفرآباد گرگان از هلی‌کوپتر برای خاموشی آتش استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان اظهار کرد: از دیروز 21 مورد آتش‌سوزی در بخش‌هایی از جنگل‌های استان گلستان داشتیم که تاکنون 16 مورد این آتش سوزی‌ها مهار شده است.       

قزلسفلو گفت: وسعت و علت آتش‌سوزی‌ها هنوز مشخص نشده، اما به نظر می‌رسد خشکی، گرمای هوا و وزش باد در افروختن آتش بی‌اثر نبوده باشد