فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دکوراسیون آبی آسمانی یا دریایی ۱۳۹۶/۹/۱

دکوراسیون آبی آسمانی یا دریایی
آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی


آبی آسمانی که در این جا به شما معرفی می کنیم، آبی آسمانی تیره است. این رنگ معمولا در خانه های ساحلی استفاده می شده است. همین طور به عنوان یک رنگ شاد و دوستانه شناخته می شود که برای فضاهایی مانند حمام، آشپزخانه و حتی یک اتاق پذیرایی خانوادگی بسیار مناسب و ایده آل است.

رنگ های شماره 1 و 2

ترکیب رنگی آبی آسمانی با سفید در طراحی اتاق خواب

ترکیب رنگی های آبی آسمانی، آبی سرد، سفید، خاکی در طراحی اتاق نشیمن


رنگ سفید با کمی تنالیته زرد (شماره ۱) و رنگ خاکی (شماره ۲)، ترکیب های جالبی برای آبی آسمانی هستند. نوارهای رنگی این آبی، سفید و خاکی برای رنگ کردن دیوار یک طرح خاطره انگیز را خلق می کند.

این رنگ ها برای دیوار، مبلمان و وسایل چوبی ایده آل بوده و می توانید از تنالیته های تیره تر آن ها هم در ترکیب رنگی خود استفاده نمایید.

رنگ شماره 3

ترکیب رنگی آبی آسمانی و قرمز

ترکیب رنگی آبی آسمانی و قرمز
بهتر است از قرمز به میزان کم تری استفاده شود. به طور مثال برای ظروفی که روی میز چیده شده و یا قاب هایی که به دیوار با رنگ آبی نصب می شوند. تصاویر بالا ایده های خوبی برای استفاده از پرده، کوسن و حتی روتختی قرمز به شما می دهند.

رنگ شماره 4


این رنگ بیش تر برای کف مناسب است. اما به طور کلی باید به شما بگوییم که رنگ های شماره ۳ و ۴ به میزان خیلی محدود در دکوراسیون خانه استفاده می شوند ولی همین مقدار هم تکمیل کننده طراحی شما خواهد بود.

رنگ شماره 5
همانند روال سابق، رنگ های عمودی در سمت راست تصویر سه تنالیته روشن و تیره از آبی آسمانی را نشان می دهند که شما بنا بر سلیقه و دکوراسیون منزل خود می توانید یکی از آن ها را جایگزین نمایید.
آبی دریایی در دکوراسیون داخلی
این رنگ برای رسیدن به یک ترکیب مدرن و طرح غیرعادی بسیار ایده آل است. هم چنین اگر بخواهید به یک پس زمینه خنثی در دکوراسیون خود برسید می توانید از آبی دریایی استفاده نمایید. به طور کلی استفاده از این رنگ با ترکیب رنگ هایی که به شما معرفی می کنیم، تداعی کننده ساحل و رنگ های آن خواهد بود.  

رنگ شماره1 و2


ترکیب رنگی آبی دریایی با قهوه ای تنباک (شماره۱) و بژ (شماره ۲) بهتر است در فضاهایی مانند آشپزخانه و یا فضای صبحانه خوری استفاده شود. اما اگر می خواهید در قسمت های دیگر منزل خود مثل اتاق نشیمن هم آن ها را به کار ببرید، قهوه ای تنباکو برای وسایل و پارچه ها و رنگ بژ برای فلزات بسیار مناسب است. ترکیب آبی دریایی و رنگ بژ یک سبک کلاسیک را خلق می کند که از اولین سبک های دکوراسیون داخلی شناخته می شود. اگر از مبلمان های با طرح و نقش هندسی هم استفاده کنید، به سبک کلاسیک دوره های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ بسیار نزدیک خواهید شد.

رنگ شماره 3

ترکیب آبی دریایی و زرد تیره
بهتر است رنگ زرد در این ترکیب به مقدار خیلی کم و فقط برای وسایل و پارچه کوسن به کار گرفته شود.

رنگ شماره 4

ترکیب آبی دریایی و آبی تیره
هم نشینی این دو رنگ ترکیب خیره کننده ای را به نمایش خواهد گذاشت. آبی تیره در این جا هارمونی رنگ شما را کامل کرده و می تواند برای یک دیوار و یا کمد دکوری شما مناسب باشد. تصویر بالا ترکیبی از رنگ های آبی دریایی خیلی روشن، بژ، زرد و آبی تیره را به خوبی نشان می دهد.

  رنگ شماره ۵

این سه رنگ می توانند جایگزین آبی دریایی اصلی ما شوند. در این صورت باز هم می توانید از همان ترکیب های گفته شده استفاده نمایید.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲