فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

مزایا پکیج ۱۳۹۶/۷/۱۶

پکیج شوفاژدیواری: دستگاهی است که می تواند آب گرم بهداشتی و همچنین آب داغ گرمایشی را تامین نماید.

به طور کلی می توان گفت که پکیج حرارتی ، قابلیت های یک موتورخانه شوفاژ را دارا می باشد که به صورت بسته کوچک در آمده است.به طوری که براحتی در یک کابینت آشپزخانه جای می گیرد.

مزایای پکیج:

  • کوچک و سبک می باشد و فضای کمی را اشغال می کند
  • قیمت آن به یک موتور خانه شوفاژ بسیار پایین تر می باشد.
  • بازدهی انرژی آن بالا و مصرف سوت کمی دارد.
  • هزینه لوله کشی و نصب آن کم می باشد.
  • گرمایش هر ساختمان،مستقل از دیگر واحد ها می باشد.

با توجه به مزایای پکیج حرارتی هر روز بر تعداد مصرف کنندگان آن افزوده می گردد.

پکیج در سه وضعیت قرار می گیرد

وضعیت تابستانه ، وضعیت زمستانه ، وضعیت خاموش

مادامی که کلید پکیج را در حالت تابستانه قرار می دهیم.دستگاه فقط آب گرم بهداشتی تامین می نماید و آب داغ گرمایشی قطع می باشد.

هنگامیکه پکیج را در حالت زمستانه قرار می دهیم. دستگاه می تواند آب گرم بهداشتی و همچنین آب داغ گرمایشی رادیاتورها را نیز تامین نماید.

لازم به ذکر است که پکیج قادر نیست بطور همزمان هم آب داغ و هم آب گرم بهداشتی را تامین نماید.اولویت پکیج همواره برای آب گرم بهداشتی می باشد.به این صورت که تا مصرف کننده نیازس به آب گرم بهداشتی برای شستن دست و ظروف و حمام و ..نداشته باشد.

دستگاه به گرم کردن آب داغ گرمایشی می پردازد به محض اینکه آب گرم بهداشتی باز شود .پکیج فقط به گرم کردن آب گرم بهداشتی می پردازدو آب داغ گرمایشی دیگر گرم نمی شود.

به عنوان مثال در مدت زمانی که فردی داخل حمام است و آب گرم دوش فعال است.دیگر آب داخل رادیاتورها گرم نمی شود.نتیجه آنکه اگر فردی به مدت زیاد دوش بگیرد و یا آب گرم مصرف نماید.چون در آن مدت آب داخل رادیاتورها گرم نمی شود.محیط ساتمان،روبه سردی می رود.

تعمیر و نصب پکیج درگرگان ، تعمیرات پکیج درگرگان ، تعمیرات آبگرمکن درگرگان