فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چگونه فضای خانه را بزرگ تر جلوه دهیم ۱۳۹۶/۸/۲۹

چگونه فضای خانه را بزرگ تر جلوه دهیم :گاهی اوقات چند ترفند ساده تاثیرات شگرفی را در دکوراسیون داخلی منزل ما به وجود می آورند.

به خصوص در خانه های آپارتمانی امروز که مشکل دل گیر بودن و حتی تاریک بودن را داریم.  ایده های زیبا و مدرن در زمینه استفاده از آینه و شیشه در دکوراسیون داخلی این ترفندها و متدها را برای بزرگ تر و روشن تر نشان دادن فضاهای مختلف به ما نشان داده و ایده های جالبی را به معرض نمایش گذاشته است.
آینه در دکوراسیون داخلی

  طراحی دیوار

استفاده از آینه در طراحی دیوار یکی از بهترین راهکارها برای بزرگ تر نشان دادن فضای خانه است.

زیرا با انعکاس دیوارها و سقف در آینه باعث دو برابر نشان داده شدن فضا خواهد شد. شاید تصور شما این باشد که آینه نماینده سبک کلاسیک و لوکس در دکوراسیون داخلی است اما باید به شما بگوییم ، می توان در فضاهای مدرن  آن را به اجرا درآورد.
آینه ها نه تنها در زیبایی فضای داخلی منازل نقش بسزایی دارند بلکه موارد کاربردی زیادی نیز برای آن وجود دارد که از جمله آن ها می توان به استفاده در مواردی مانند دکورها اشاره نمود. بنابراین شما می توانید یک قدم فراتر گذاشته و زیبایی و کارآیی را در کنار هم داشته باشید.

  آینه دکوراتیو
بنا به گفته یکی از طراحان " آینه ها عمق و بعد و نور به اتاق می دهند. آینه ها همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و هر جایی که دوست دارید نصب کنید. هم چنین آینه ها چندین مزیت دارند و می توانند منعکس کننده رنگ ها و طرح ها از هنر و اشیا دیوار مقابل باشند.


- شیشه در دکوراسیون داخلی

  مبلمان شیشه ای
 طبق مشاوره شرکت ایران گلاس، استفاده مناسب از شیشه همانند آینه در آرامش و بهبود حالات روانی افرادی که در آن محیط زندگی می کنند نیز نقش موثری را بازی می کند. زیرا تلفیق نور و شیشه می تواند حس متفاوتی را در فضای شما ایجاد کند و با کم ترین هزینه بیش ترین تغییر را در منزل شما به وجود آورد. استفاده از مبلمان شیشه ای فضای شما را شفاف تر و خاص تر می کند اما در خصوص داشتن کودک در خانه باید احتیاط بیش تری در این مورد داشته باشید.

 شیشه های رنگی
شیشه های رنگی از جمله محبوب ترین شیشه ها در دکوراسیون داخلی هستند زیرا نور و رنگ را هم زمان وارد فضای شما می کنند.

 پارتیشن شیشه ای
پارتیشن های شیشه ای در عین حال که فضاهای مختلف را تفکیک می کنند، مانع از بسته و تاریک شدن آن ها می شوند. هم چنین برای قسمت هایی که می خواهید دید کم تری وجود داشته باشد می توانید از مات نمودن همان قسمت استفاده کرده و شیشه مات و شفاف را در کنار هم وارد فضای خود کنید.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲