فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

بهترین مارک شیرآلات ۱۳۹۶/۸/۲۷

 

بهترین مارک شیرآلات :تاسیسات: اگر شما به دنبال راهی سریع و ساده برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه خود هستید راحت‌ ترین راه تعویض شیرآلات، دوش و روشویی است.

فرقی نمی‌ کند به دنبال چه سبکی هستید شما می‌ توانید با تعویض شیرآلات قدیمی با تجهیزات جدید به‌ راحتی ظاهری آراسته و نو به سرویس‌ های بهداشتی خانه بدهید.

بنابراین اگر در آینده تصمیم به تعویض شیرآلات خود گرفتید برای حفظ تناسب و هماهنگی در فضا از سبک، نحو آبپاشی و عملیات تکمیلی مناسب بر روی آنها مطمئن شوید. 

چه سبک شیرآلاتی برای خانه شما مناسب است؟

اگر در حال بازسازی خانه‌ قدیمی و تعویض شیرآلات قدیمی آن هستید بدون شک گزینه‌ های شما برای انتخاب سبک محدودتر خواهد بود زیرا نیاز به انتخاب شیرآلاتی متناسب با اندازه شیرآلات ظرف‌ شویی قدیمی خود دارید؛ اما اگر در حال ساخت خانه‌ ای نو و یا بازسازی پایه‌ ای هستید، می‌توانید ظرف‌ شویی و شیرآلات جدید خود را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید.

شیرآلات مدرن

در دسته شیرآلات مدرن می توانید انواعی از شیرآلات را ببینید که ظاهری جدیدتر دارند و با آنچه در قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند، بسیار متفاوت بوده و از نسل دیگری هستند.
اگر سری به بازار زده باشید، نام شیرآلات فلت را از فروشندگان شنیده اید. در واقع این توع از شیرآلات هماهنطور که از مفهومشان بر می آید، ظاهری صاف داشته و در دسته شیرآلات مدرن نیز قرار می گیرند. شیر فلت دارای زاویه بوده و اغلب به شکل مکعب و با ظاهری صاف و بدون حالت انحنا تولید می شود.


انواع شیرآلات آشپزخانه

یکی از معضلاتی که اکثر خانم ها با آن سرو کار دارند شستن سینک ظرفشویی است. شستشوی کامل سینک در صورتی که شیر ظرفشویی کوتاه باشد، کار راحتی نیست.

به همین دلیل حال که قصد تعویض شیرآلات خود را دارید، به سراغ نوعی از شیرآلات آشپزخانه بروید که شلنگ داشته باشد تا بتوانید به راحتی آن را از درون لوله خود بیرون آورده و از آن استفاده بهتری داشته باشید. شیر ظرفشویی شلنگ دار برای شستشوی بهتر کمک رسان شما خواهد بود.
شیر ظرفشویی
یکی دیگر از محصولات پر طرفدار در شیر ظرفشویی، شیر آلات سفید آشپزخانه است.

این نوع از شیرآلات در دکوراسیون آشپزخانه جلوه بسیاری دارند و در کار رنگ کابینت، بین کابینتی و دیگر اجزای فضا خودنمایی می کنند. در دکوراسیون مدرن بدون لحظه ای درنگ از این نوع شیرآلات استفاده کنید.


برای دکوراسیون کلاسیک در آشپرخانه هم می توانید از شیر ظرفشویی طلایی استفاده کنید.

رنگ طلایی به دلیل درخشش و زیبایی که دارد، وقار بیشتری را وارد دکوراسیون آشپزخانه شما می کند. برای این رنگ ار شیرآلات بهتر است از به فکر سینک های دیگری به جز استیل معمولی باشید.


شیر روشویی
برای سرویس بهداشتی یکی از مهمترین شیرآلاتی است که باید در مورد انتخاب و خرید بهترین برند و بهترین جنس دقت بیشتری کنیم. چکه کردن شیر روشویی و هدر رفت آب علاوه بر بالا رفتن مصرف آب، نشان دهنده نامرغوب بودن شیرآلات سرویس بهداشتی است.

بنابراین با توجه به مدل مورد نظر، نوعی از شیر روشویی را انتخاب کنید که جنسیت مرغوبی داشته باشد.
قسمتی از شیر آلات سرویس بهداشتی که شلنگ هم به آن متصل می شود را شیر آفتابه می نامند. برای انتخاب شیر آفتابه آن را هماهنگ با شیر روشویی انتخاب کنید تا دکوراسیون سرویس بهداشتی زیباتری داشته باشید.
علم دوش اصلی ترین رکن در دکوراسیون حمام است و آن است که ماهیت اصلی فضای حمام را تحقق می بخشد.

همانطور که با گذشت زمان همه وسایل و محصولات دچار تغییر در ظاهر و کارکرد خود می شوند، علم دوش نیز از یک لوله فلزی ساده قدیمی و یک سردوشی خارج شده است.

این روزها اکثر دوش های حمام دارای یک سردوشی ثابت و یک دوش متحرک هستند. معمول ترین نوع آن هم علم دوش سیلور است.
رنگ طلایی در علم دوش نیز وجود دارد. با توجه به ترکیب رنگی و نیز سبک دکوراسیون حمام خود علم دوش طلایی را انتخاب کنید.

بعد از خرید علم دوش مناسب، حال وقت آن رسیده که شیر حمام را هم متناسب با علم دوش انتخاب کنید. با توجه به رنگ، مدل و ابعاد دوش حمام، می توانید بهتری ترکیب را داشته باشید.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲