فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

طرح اقتصادی و اشتغالزای بنیاد مستضعفان در استان گلستان اجرا می‌شود ۱۳۹۶/۸/۲۴

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: تاکنون در استان گلستان در جهت دریافت تسهیلات, ۶۰ طرح معرفی شدند که از این تعداد, ۲۱ مورد تصویب شده و ۱۳ مورد تاکنون برای اخذ تسهیلات به بانک معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلاله, محمد سعیدی‌کیا, ظهر امروز در مراسم اهدای اسناد علوی در دهستان تمران در سالن ورزشی روستای تمر قره قوزی شهرستان کلاله اظهار داشت: در جهت فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال, در هر استان,از سال گذشته,200 میلیارد ریال اختصاص یافته و با توجه به اینکه, سال گذشته, نخستین سال تخصیص این اعتبار بود و خوب جذب نشد, این اعتبار به سال جاری انتقال یافت.

وی افزود: تاکنون در استان گلستان در جهت دریافت تسهیلات, 60 طرح معرفی شدند که از این تعداد, 21 مورد تصویب شده و 13 مورد تاکنون برای اخذ تسهیلات به بانک سینا معرفی شدند.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور افزود: اعتبار سال گذشته, 20 میلیارد تومان بوده و به اعتبار سال جاری منتقل شده و امسال این اعتبار به 400 میلیارد ریال افزایش یافته و استان گلستان, فاصله زیادی برای دریافت این تسهیلات دارد.

سعیدی کیا تصریح کرد:  بنیاد مستضعفان 5 درصد, معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری نیز 5 درصد یارانه می‌دهد و سهم متقاضی 8 درصد خواهد بود که بانک سینا این تسهیلات را پرداخت خواهد کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تاکید کرد:امروز 4 هزار فقره اسناد را به مردم کم درآمد اهد کردیم, که 2 هزار اسناد مسکونی و 2 هزار اسناد کشاورزی است و امید داریم  این اسناد, پشتوانه فعالیت‌های اقتصادی و قضائی شما باشد.

سعیدی‌کیا یادآور شد: با منابع طبیعی درباره مشکلات اراضی شهرستان مذاکره خواهیم کرد و امید داریم بتوانیم مشکلات این حوزه را حل کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: در سرمایه‌های کوچک, بنیاد مستضعفان ورود نمی کند, اما تلاش داریم به صورت مشارکتی و با سرمایه گذاران فعالیت‌های اقتصادی در جهت اشتغالزایی انجام دهیم و موردی که فرماندار اعلام کرد, زمین و سرمایه‌گذار آماده است, حتما همکاری خواهیم کرد.

محمد کاری مدیرعامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور هم در این مراسم اظهار داشت: 4 هزار اسناد و املاک علوی به مردم کلاله به ویژه دهستان تمران به ارزش 780 میلیارد ریال در این مراسم به صورت کاملا رایگان اهدا شد.

مدیرعامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور افزود: تا پایان سال, 4 هزار اسناد دیگر در استان گلستان واگذار خواهد شد.