فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دکوراسیون اتاق خواب مدرن، می خوام اتاقمو امروزی کنم ۱۳۹۶/۸/۲۴

 

دکوراسیون اتاق خواب مدرن :در سلسه‌مراتب فضاها از عمومی تا خصوصی، اتاق‌خواب، خصوصی‌ترین و شخصی‌ترین بخش خانه به‌حساب می‌آید. به‌گونه‌ای می‌توان گفت که همه ما برای تنهایی، آرامش و داشتن فضایی شخصی به اتاق‌خوابمان پناه می‌بریم و حداقل ۸ ساعت از زمان روزمان را در آن سپری می‌کنیم. برای چیدمان، نور و رنگ اتاق‌خواب باید به نکاتی توجه کنیم. بازیگران اصلی این صحنه، اسباب و لوازمی هستند که شناخت آن ها نیز برایمان اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. در ادامه تلاش می‌کنیم راهکارهایی ارائه دهیم تا در اتاق‌خوابتان اصولی را رعایت کرده و حال و هوایی مدرنی را هم برایش به ارمغان بیاورید.

نورپردازی در اتاق خواب مدرن

در مورد نورپردازی اتاق‌خواب مدرن باید به نکاتی توجه کنیم. در اتاق‌خواب نیاز به یک نور سقفی داریم که تمام اتاق را تا حدودی روشن کند. این منبع نوری می‌تواند برای انجام امور روزمره مانند تعویض لباس و مرتب کردن اتاق، کافی و مناسب باشد.
برای اینکه به اتاق‌خوابتان، حس و حالی مدرن روانه کنید، باید به سراغ لوازم و وسایل مناسب این کار بروید. منابع نوری را طوری انتخاب نمایید که معاصر و مدرن بودن را به بیننده منتقل کنند. این منابع می‌توانند شامل این موارد باشند: لوستر، آباژور، دیوارکوب، چراغ‌های مطالعه و... که فرم‌های ساده و خالص دارند (مانند مکعب) و هم‌چنین سایر مصالح مدرن مانند استیل یا چوب بدون تزئینات (مثل منبت‌کاری و...).

دنیای مدرن و رنگ‌های پیشنهادی 

انتخاب رنگ به‌خصوص در اتاق‌خواب به عوامل متعددی مثل علاقه شخصی شما، سبک دکوراسیون و سبک زندگی بستگی دارد. برای داشتن اتاق‌خوابی مدرن، شما به یک پالت رنگی ساده نیاز دارید که به رنگ‌های خنثی، سیاه، سفید و خاکستری محدود شود. استفاده از رنگ‌های روشن برای تخت، آثار هنری و سایر اسباب، معمول است، اما مسئله‌ای که در این میان رخ می‌دهد این است که ممکن است این رنگ‌ها بعد از مدتی برایتان کسل‌کننده و تکراری به نظر برسند، برای جلوگیری از چنین رخدادی بهتر است از رنگ‌های سرزنده مانند زرد، نارنجی، قرمز و... به‌صورت لکه‌های رنگی در کوسن و بالش‌ها، رانر، تابلوها و آثار هنری و لوازم تزئینی (اکسسوری) استفاده کنیم که در صورت یکنواختی، قابل تعویض و تغییر نیز هستند.

چیدمان و مبلمان در فضای مدرن

اجزا و اثاثیه متعددی در اتاق‌خواب وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از: گنجه، کمد، تخت خواب، نیمکت پایین تخت، میز توالت (آرایش)، میز پاتختی و دراور.
اگر به دنبال یک واژه برای توصیف سبک مدرن بگردیم اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، سادگی است؛ درنتیجه باید به دنبال اثاثیه و لوازمی بگردیم که خطوط صاف، رنگ‌های خنثی و اشکال هندسی خالص داشته باشند. علاوه بر خطوط صاف و اشکال خالص، شما باید از آثار هنری و لوازم (اکسسوری) مینیمال استفاده کنید و درعین‌حال کلیه اجزاء باید کاملا کاربردی بوده و دسترسی و استفاده از آنها بسیار ساده باشد. اثاثیه و مبلمان نیز حتما باید با پارچه‌هایی به رنگ‌های خنثی، سیاه، سفید و خاکستری و با ظاهر و بافتی خنثی( پارچه‌های پشمی، کتان، لینن، ابریشم و ژوته) پوشانده شوند. دقت کنید که مبلمان در عین سادگی باید فاقد هرگونه تزئینات، خطوط و گوشه‌ های منحنی و بدون اجزا و یا المان‌های زیاد باشد. بهتر است پایه‌های تخت و سایر اجزاء و اثاثیه اتاق‌ خواب دیده شود، لبه‌های آن کاملا قائمه بوده و فاقد دورچین، حاشیه چیندار و منگوله باشد

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲