فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

مبل چرم چستر، تو دکوراسیون خونه یکه تازی می کنه! ۱۳۹۶/۸/۲۴

 

مبل چرم چستر، تو دکوراسیون خونه یکه تازی می کنه! :چرم مبل‌ها از کجا می‌آید؟

مثل تمام چرم‌های طبیعی در این مورد هم چرم، پوست فرآوری شده‌ی جانوران است. با تبدیل پوست جانور به چرم زیبایی، گرما و دوام آن بیشتر می‌شود. همان‌طور که می‌دانید چرم را برای مصارف گوناگونی استفاده می‌کنند که یکی از آنها مبل چسترفیلد است. البته در این نوع مبل از چند مدل چرم استفاده می‌شود اما طبیعی بودن چرم ها بر کسی پوشیده نیست.

چه مدل چرم‌هایی در مبل چسترفیلد استفاده می‌شوند؟

مدل‌های مختلفی وجود دارند که بنابر پوشش ظاهری یا بنا به زیبایی‌شان طبقه‌بندی شده و هرکدام در یک مبل استفاده می‌شوند.

چند مدل اصلی چرم در مبل‌های چسترفیلد هستند؟

- چرم رنگدانه دار

چرم رنگدانه‌دار دوام بیشتری دارد اما کمتر طبیعی به نظر می‌رسد. چون روی چرم اصلی معمولا لایه‌ای پلیمری کار می‌شود که این وسیله دکوری پرکاربرد در مقابل گرد و خاک یا آلودگی‌های دیگر مصون باشد. به روش‌های مختلفی روی این چرم‌ها طرح جدید می‌زنند اما جنس اصلی همان چرم طبیعی است.

- چرم انیلین

چرم انیلین طبیعی‌تر به نظر می‌رسد اما نیاز به مراقبت بیشتری هم دارد. این نوع چرم حس طبیعی بیشتری به مشتری می‌دهد. چرم انیلین فقط کمی جلا داده شده و مثل نمونه‌‌ی قبلی روی آن پوشش پلیمری نکشیده‌اند. در بعضی مدل‌ها یک پوشش جلادهنده مخصوص کار می‌شود که البته، با پوشش پلیمری تفاوت جدی دارد ولی در مقابل بعضی آلودگی‌ها از مبل مراقبت می‌کند.
به خاطر طبیعی بودن این مبل‌ها باید در موقع شست‌وشو دقت زیادی داشته باشید و مبل‌تان را در برابر تابش آفتاب قرار ندهید.

- چرم شبه‌انیلین

این چرم از نمونه اول طبیعی‌تر به نظر می‌رسد اما در مقایسه با چرم «انیلین» دوام بیشتری دارد. چرم شبه‌انیلین آمیزه‌ای از هر دو نمونه‌ی قبلی است که باعث شده ظاهر طبیعی و دوام خوبی داشته باشد. یک پوشش باریک رنگدانه‌ای هم روی سطح چرم کار شده که به حفاظت آن کمک می‌کند و باعث می‌شود،‌ این نوع چرم قابلیت رنگ‌پذیری بیشتری داشته باشد.

یا مبل‌های چسترفیلد راحت هستند؟

چسترفیلدها در گروه مبلمان‌های لوکس راحت طبقه‌بندی می‌شوند. به خصوص برخی مدل‌هایشان که طوری ساخته می‌شوند تا آدم خودش را در مبل غرق کند، نمونه موفقی است. برخلاف مبل های دیگر این نمونه درست مثل روز اولش باقی می‌ماند.

دوام مبل‌های چسترفیلد چطور است؟

اگر نمونه واقعی و غیرتقلبی را خریده باشید، عمرشان بالاست و بی‌اغراق یک عمر کار می‌کنند. تنها رازش این است که باید درست از آن نگهداری کنید چون نسبت به مبلمان‌های دیگر آسیب‌پذیری‌های طبیعی خاص خودش را دارد. به خاطر خاصیت طبیعی چرم، این مبلمان‌ها ضد آب هستند و به گردوغبار هم روی خوش نشان نمی‌دهند. با این حساب نیازی نیست که روی این مبل را بیشتر از بقیه مبل‌ها جارو بکشید. در مقایسه با مبل‌های پارچه‌ای تمیز کردن اینها ساده‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲