فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

لامپ هالوژن سقفی، عمر طولانی آن از کجا می آید؟ ۱۳۹۶/۸/۲۲

 

لامپ هالوژن سقفی، عمر طولانی آن از کجا می آید :نورپردازی و روشنایی در دکوراسیون منزل یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی داخلی باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر نورپردازی خانه مناسب نباشد، علاوه بر اینکه زیبایی چیدمان را تحت تاثیر قرار می دهد بر روحیه، سلامتی و روان ساکنین خانه نیز تاثیرگذار هستند. بعد از اینکه لوستر سقفی در قسمت های مشخص سیم کشی شده نصب شد، در برخی مواقع دیده می شود که نور هنور در خانه کافی نیست. خصوصا در قسمت هایی از سقف که در گوشه بوده و یا باریک هستند. در این صورت است که باید به سراغ نورهای کوچک تر و در بهترین حالت نور نقطه ای بروید. یکی از معروف ترین نورهای نقطه ای، لامپ هالوژن است. این لامپ مشهور را بیشتر بشناسید:

لامپ هالوژن چیست؟

لامپ هالوژن طرفداران خاص خود را دارد. در واقع این نوع چراغ از انواع لامپ رشته ای محسوب می شود که از گارهای فشرده و عناصر هالوژن تشکیل شده اند. هالوژن ها عمر طولانی دارند و دلیل آن هم ته نشین شدن گاز تنگستن روی رشته شده و بخار شدن مجدد آن است که در واقع چرخه ای را به وجود می آورند. به دلیل بخار شدن این گاز دمای لامپ بالا می رود ولی موجب کاهش عمر لامپ نمی شود.

لامپ هالوژن به دلیل ساختار دایره ای و کوچک خود به سادگی در بخش های مختلف فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و نوری ملایم و نقطه ای بر جای می گذارد.

در طراحی داخلی خانه زمانی که سقف کاذب و با برجستگی و برآمدگی روی سقف، انواع هالوژن سقفی بیشترین استفاده را دارند. نور نوردهی که لامپ هالوژن دارد با انعکاس روی زمین و کفپوش زیبایی و روشنایی را دوبرابر می کنند. البته این مورد زمانی اتفاق می افتد که کفپوش خانه شما از نوع براق باشد. 

یکی دیگر از مواردی که لامپ هالوژن سقفی وارد می شود، نورپردازی آشپزخانه و نوردهی به کانتر آشپزخانه است. در بالای کابینت و یا آرک ورودی آشپزخانه از مهمترین بخش هایی هستند که نور فضای پخت و پز شما را تامین می کنند. 

گلستانی ها

تیم اجرایی گلستانی ها در زمینه برق کشی ساختمان, صنعتی و کارخانجات , نورپردازی و کلیه خدمات مرتبط به برق به کلیه همشهریان عزیز آماده خدمت رسانی می باشد.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲