فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دیزاین دیوار، با این ایده دیگه دیوارتون خالی نیست! ۱۳۹۶/۸/۱۶

 گاهی اوقات فکر می کنیم که دکوراسیون منزلمان بی عیب و نقص است ولی دقیقا زمانی که حس می کنیم همه چیز در جای خود قرار گرفته تازه یادمان به دیوار ها می افتد! انگار بی روح و بی معناست و رنگ یک دست و یکنواختش طراحیمان را خراب کرده است. اما ما در این مطلب به شما می گوییم که یکی از راه های موفقیت در دکوراسیون، رسیدگی به جزییات دیوارهای خانه است. با معرفی ایده در تصاویر،می خواهیم خلاقیت خودتان را شکوفا کنید و در آخر خواهید دید که دیوارهایتان چقدر حرف برای گفتن دارند.

استفاده از  چوب در طراحی داخلی

    

اولین سوالی که در زمینه طراحی دیوار مطرح می شود این است که هدفتان از این طراحی و دیزاین چیست؟ آیا می خواهید صرفا جنبه زیبایی و دکور داشته باشد و یا نیاز دیگری را در منزل شما برطرف نماید. چوب یکی از ایده هایی است که می تواند هم زمان هر دوی این کارهار را برای شما انجام دهد. هم می تواند در اتاق نشیمن و پذیرایی دیده شود و هم در اتاق خواب و این به سلیقه شما بستگی دارد که مانند تصویر اول چوب را با حالت طبیعی خود استفاده نمایید و یا با طرح و فرم و رنگ خاص تر. همان طور که در تصویر دوم مشاهده می کنید، از این متریال برای پوشاندن سطح بزرگی از دیوار هم می توانید استفاده کنید و یا مانند تصویر پایین خودتان دست به کار شوید و با تخت سه لایی طرحی خلاقانه به دیوارتان بدهید. نکته قابل توجه در مورد چوب عایق صدا بودن آن است.

 استفاده از صفحات آکوستیکی در دیزاین دیوار

    

مشکلی که در خانه های امروزی ما بسیار دیده می شود، فقدان عایق صوتی و شنیدن صداهای اتاق کناری و یا همسایه است. پیشنهاد ما به شما پنل های آکوستیک می باشد که علاوه بر بحث عایق صدا بودن، در طرح ها و رنگ های گوناگون وجود دارند و می توانند هم زمان حکم یک طرح زیبا را هم روی دیوار شما داشته باشند. ناگفته نماند که شما خودتان هم می توانید با صفحات چوب پنبه و حتی نمد و رنگ آمیزی آن این عایق صوتی را خلق کنید.

 استفاده از نورپردازی در دیزاین دیوار

 

در خانه خود با نور بازی کنید و به شگفتی آن پی ببرید. تصاویر بالا نمونه های زیبایی از به کار بردن نور روی یک دیوار هستند چه در فضای داخلی خانه و چه در فضای بیرونی آن. شما با این کار علاوه بر این که نور فضای خود را تامین می کنید یک طرح جذاب و خاص را نیز به وجود می آورید. ایجاد این طرح هم می تواند با استفاده از منبع نوری  خاص و طرح دار باشد و هم می تواند با چیدمان های مختلف چند منبع نوری ساده مانند تصویر اول به وجود بیاید. ترکیب چوب و نورپردازی هم یک ترفند زیرکانه است.

دیزاین دیوار با استفاده از قاب عکس

 

ممکن است قاب عکس یک ایده تکراری در طراحی دیوار باشد، اما می خواهیم چند ایده جدیدتر را به شما پیشنهاد بدهیم. اگر می خواهید از عکس های خودتان استفاده کنید حتما لازم نیست آن ها را به صورت منظم و با ترتیب خاص روی دیوار بچینید. مانند تصویر اول سمت راست، می توانید به صورت نامنظم آن ها را در کنار هم قرار دهید و یا مانند تصویر اول سمت چپ، از ابعاد بزرگ استفاده کنید تا کل سطح دیوار را بپوشاند. اما روش جدیدتر این است که از قاب خالی برای تزیین دیوار استفاده کنید. با این کار دیوار شما در عین حال که طرح دارد و خلی نیست ما خیلی شلوغ هم نمی شود و حتی رنگ خود دیوار هم دید می شوئ. بنابراین اگر در انتخاب رنگ چارچوب قاب دقت کنید می توانید هارمونی زیبایی با رنگ دیوار به وجود بیاورید. تصویر پایینی سمت راست، به شما نشان می دهد اگر قاب عکس دار و چارچوب تنها را با هم ترکیب کنید چه اتفاقی می افتد و این هم می تواند برای فضای شما مناسب باشد. در تصویر سمت چپ نکته ظریفی وجود دارد و آن هم توجه به گوشه ها و محل اتصال دیوارهاست. این ایده فضای خانه شما را متفاوت خواهد کرد.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲