فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دفاتر شهرستانی آستان قدس در همه شهرستان‌های گلستان راه‌اندازی شد ۱۳۹۶/۸/۹

مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: دفاتر شهرستانی تولیت آستان قدس در همه شهرستان‌های استان گلستان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری صبح امروز در دومین نشست رابطان دفاتر آستان قدس رضوی استان گلستان اظهار داشت: براساس برنامه، آستان قدس رضوی همه شهرستان‌های استان گلستان دارای دفاتر رابط شدند.

مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان تاکید کرد: دفتر آستان قدس رضوی حدود  یک‌سال است که در استان گلستان تشکیل شده و براساس برنامه این آستان مقدس برای مشخص شدن نمایندگان در هرشهرستان رابطان مشخص شدند و در کنار آن دفتری هم انتخاب شد.

طاهری خاطر نشان کرد: این دفاتر تابلو و مشخصه ندارند اما برای آشنایی مردم با این دفاتر آنها در شهرستان‌ها مشخص شده‌اند و در این جلسه رابطان شهرستانی دعوت شدند و بخشنامه‌ها و قوانین و مقررات کار برای آنها تبیین شد.

مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با اشاره به اینکه افرادی که در این دفاتر کار می‌کنند افتخاری هستند، تاکید کرد: از امامان جمعه و جماعات و خادمان شهرستان‌ها برای عضویت در این دفاتر درخواست شده است.

طاهری شناسایی محرومان برای زیارت امام هشتم، کمک به نیازمندان و اجرای طرح خادم یاری را از مهم‌ترین وظایف این آستان اعلام کرد و تصریح کرد: ما باید وقف‌ها را برای هزینه شدن در استان و رفع مشکلات مردم استان هدایت کنیم.

مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان اظهار داشت: در سال‌های گذشته بیشتر نذرها و وقف‌ها برای مشهد بوده و به آنجا فرستاده می‌شد در حالی‌که همه مشکلات در مشهد نیست بلکه مشکلات زیادی در استان گلستان وجود دارد که با وقف‌هایی که برای این آستان می‌شود، قابل حل است.