فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

عاملان انتشار اطلاعات خصوصی بانوان جوان در فضای مجازی دستگیر شدند ۱۳۹۶/۸/۶

گرگان- مسئول پلیس فتا گلستان از دستگیری عاملان انتشار اطلاعات خصوصی شهروندان و بانوان جوان در یکی از شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتاگلستان، سروان وحید صاحبکاران اظهار کرد: در پی رصد فضای مجازی و انجام گشت‌های سایبری کارشناسان این پلیس، کانالی با بیش از پانصد عضو در یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد شناسایی قرار گرفت که اقدام به درج و انتشار تصاویر خصوصی از خانم‌های جوان به همراه شماره تلفن‌های شخصی آنان می‌کرد و موجب ایجاد موجی از نارضایتی در بین مردم شده بود.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته و ردزنی‌های اطلاعاتی پیرامون شناسایی مدیر کانال مذکور، نتیجه تحقیقات حکایت از آن داشت که کانال توسط سه پسر جوان ساکن شهرستان آق‌قلا مدیریت می‌شود.

سروان صاحبکاران ادامه داد: با هماهنگی قضایی، اکیپی از مأمورین پلیس فتا استان به محل سکونت نامبردگان عزیمت و با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان آق‌قلا طی یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه هر سه متهم دستگیر و تجهیزات رایانه‌ای و مخابراتی آنان توقیف شد. در تحقیقات انجام شده متهمین ضمن اعتراف به بزه ارتکابی، هدف و انگیزه خود از این اقدام را صرفاً سرگرمی و جذب مخاطب در کانال مذکور عنوان کردند.

مسئول پلیس فتا استان در پایان از شهروندان خواست در صورت برخورد با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس CYBERPOLICE.IR، بخش تماس با ما گزارش کنند.