فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

واحدهای مسکن مهر گنبدکاووس با شرایط مطلوب به متقاضیان واگذار می‌شود ۱۳۹۶/۸/۳

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان با اشاره به واگذاری واحدهای مسکن مهر گنبدکاووس با شرایط مطلوب به مردم گفت: شهرک بهارستان ۱۲۰ هکتار است که در ۳ مرحله, بیش از ۱۲ هزار مترمربع, به فضای آموزشی تخصیص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, اسدالله پناه یزدان, ظهر امروز در جلسه شورای مسکن شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: شهرک بهارستان 120 هکتار است که در 3 مرحله, بیش از 4 هزار مترمربع, بیش از 6 هزار متر مربع و بیش از 2هزار مترمربع به فضای آموزشی تخصیص یافت.

وی افزود: بیش از 9 هزار مترمربع دیگر برای فضای آموزشی در این شهرک باقی مانده که امید داریم تا پایان سال جاری تحویل شود و از بیش از ,بیش از 12 هزار مترمربع واگذار شده ,بیش از هزار متر مربع به  فضای مهدکودک اختصاص یافته است.

پناه یزدان اظهار کرد: در سایت مسکن مهر پیرحاجی شهرستان گنبدکاووس یک‌هزار و 779 واحد مسکونی و تجاری وجود دارد و راه و شهرسازی استان آمادگی تحویل واحدهای تجاری را به متقاضیان با شرایط مطلوب دارد.

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان تصریح کرد: سایت مسکن مهر پیرحاجی در آخرین جلسه تشکیل شده جزء بافت روستایی تلقی شد و از نظر کارشناسی با قیمت روستایی محاسبه می‌شود.

پناه یزدان در مورد واگذاری درصد شهرداری تاکید کرد: در سال 79 اراضی شهرک بهارستان تفکیک شده و باید در همان سال, شهرداری 10 درصد خود را مطالبه می‌کرد و با توجه به افزایش بافت در سال‌های اخیر, شهرداری پس از تفکیک می‌تواند درصد خود را مطالبه کند.

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهر سازی گلستان یادآور شد: دفع آب‌های سطحی و رفع مشکلات آب و فاضلاب در مسکن مهر کاج و زابل آباد, توسط دولت و با اتکاء مالی موجود در آن زمان بود تا با ارائه تسهیلات, آورده متقاضی و یارانه انجام شود و متاسفانه در حال حاضر در مسکن مهر کاج, یک میلیارد و 70 میلیون تومان کسر آورده متقاضی داریم که در صورت, پرداخت از طرف متقاضیان ما آمادگی رفع مشکلات آب‌های سطحی, فاضلاب و آسانسور را خواهیم داشت.