فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

حدود ۱۰۰ مدرسه شهرستان گنبدکاووس وضعیت مطلوبی ندارند ۱۳۹۶/۸/۳

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: شهرستان گنبدکاووس دارای حدود ۴۹۰ آموزشگاه شهری و روستایی است که از این تعداد, حدود ۱۰۰ آموزشگاه, دارای قدمت بین ۲۵ تا ۵۰ سال بوده و از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, فرج الله رزاقی, ظهر امروز در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های بنیاد برکت در دبستان بزرگمهر گنبدکاووس اظهار داشت: شهرستان گنبدکاووس دارای حدود 490 آموزشگاه شهری و روستایی است که از این تعداد, حدود 100 آموزشگاه, دارای قدمت بین 25 تا 50 سال بوده و از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند.

وی افزود: گنبدکاووس با 70 هزار نفر دانش آموز, یکی از وسیع‌ترین حوزه‌های آموزشی در سطح استان است که فاصله شمالی‌ترین مدرسه تا جنوبی‌ترین مدرسه حدود 250 کیلومتر است.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس افزود: 150 آموزشگاه گنبدکاووس نیاز به ساخت‌و‌ساز و مقاوم‌سازی دارد که با بهره‌برداری از این 3 آموزشگاه امروز, این تعداد به 147 آموزشگاه کاهش پیدا کرده است.

رزاقی تصریح کرد: 25 آموزشگاه با ظرفیت خیرین در حال ساخت است و اگر چتر سخاوت آسمان برای کشاورزان خوب باشد, که بیشتر خیران ما هم کشاورز هستند, مطمئنا, کمک‌های آنان در حوزه ساخت بیشتر خواهد شد.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: آموزشگاه برکت بزرگمهر در شهر گنبدکاووس با 12 کلاس و یک میلیارد و 950 میلیون تومان اعتبار, آموزشگاه برکت مالک اشتر با 8 کلاس و 800 میلیون تومان اعتبار در روستای کاکا گنبدکاووس توسط بنیاد برکت به بهره‌برداری رسید.

رزاقی اظهار کرد: آموزشگاه برکت معلم شادکام با 8 کلاس و 950 میلیون تومان اعتبار در روستای آبادان‌تپه گنبدکاووس از دیگر پروژه‌های افتتاح متمرکز امروز بنیاد برکت بود.